Як зробити жердину.

Шест - спортивне пристосування, яке використовується для занять Стриппластика. Якщо у вас велике бажання займатися на жердині, але немає часу або коштів, щоб відвідувати курси, то можна виготовити і встановити таке пристосування будинку і займатися в своє задоволення. Для цього вам буде потрібно звільнити одну кімнату і переобладнати її. Як матеріал для жердини придасться стара труба або листи прокатної сталі і зварювальний апарат.
Інструкція
1
Придбайте металеву трубу. Не обов'язково купувати її в магазині будівельних матеріалів. Цілком підійде б/у водостічна труба. Якщо у неї старий вигляд, ошкурьте її, знежирте і покрийте лаком чи фарбою. Дайте трубі ґрунтовно висохнути перед монтажем.
2
Звільніть приміщення для майбутнього спортзалу. Приберіть підлогове покриття. Встановіть ваш жердину в центрі кімнати. Верхній і нижній кінці труби прикріпіть, відповідно, до підлоги і стелі. Прикріплюйте трубу за допомогою зварювання. Таке кріплення найбільш надійне. Підстава у підлоги додатково залийте бетоном для більшої стійкості.
3
Після монтажу жердини закрийте всі місця з'єднань. Покладіть нове покриття для підлоги. Найкраще для цих цілей підійде паркет або ламінат. Стеля прошпаклюйте і покрийте фарбою або вапном по вашому розсуду. Колір вашого жердини повинен гармоніювати з палітрою кімнати.
Корисна порада
Для виготовлення жердини також підійде лист прокатної сталі. Вибирайте сталь високої міцності, щоб жердина прослужив вам довго і справно. Скачайте листи стали і з'єднайте між собою зварювальним швом. Місце шва обробіть, щоб його не було видно. Потім покрийте вже готовий жердину фарбою або лаком і дайте як слід просохнути. Жердину готовий до монтажу.