Як зняти пластир. Як відклеїти пластир без болю.

З усіма нами траплялися дрібні неприємності. Те випадково палець поріжеш ножем, то ногу подряпаєш до глибокої рани. Доводиться обробляти рану і накладати лейко пластир . А по закінченню певного часу, необхідно цей пластир знімати. От тільки робити це буває дуже і дуже боляче. Біль може бути від того, що ранка або садно не зажила повністю, або від того, що до пластиру приклеїлися волосся на нозі або руці, і при знятті вони відриваються від шкіри, що, погодьтеся, зовсім неприємно. А якщо пластир потрібно зняти з ноги або руки дитини, то це складніше подвійно, оскільки діти дуже бояться болю, а у дорослих серце розривається від жалю.
Вам знадобиться
  • Ватяний тампон і якесь масло для дитячої шкіри, мило, вода.
Інструкція
1
Якщо пластир треба зняти дитині, то заспокойте і пообіцяйте, що все буде швидко і не боляче. Відволікаючи його іграшкою. Якщо цю процедуру належить зробити собі, то постарайтеся взяти себе в руки і не думати про біль.
2
Гарненько просочіть ватний тампон дитячим маслом. І протягом десяти-п'ятнадцяти секунд ретельно протріть пластир ватяним тампоном.
3
Зачекайте дві-три хвилини, а потім плавно знімайте пластир . Він повинен знятися з незвичайною легкістю, і процедура не доставить болю і дискомфорту.
Зверніть увагу
Чи не накладайте пластир на сильно волохату частина тіла. По-перше, потім буде дуже боляче його знімати, по-друге, пластир може погано приклеїтися. В такому випадку краще всього заздалегідь збрити волоси.Ні в жодному разі, не віддирайте пластир, якщо відчуваєте сильний біль, можливо, що рана ще не зажила, і ви ризикуєте знову пошкодити шкіру.
Корисна порада
Якщо під рукою не виявилося дитячого масла, можете скористатися народним засобом. Намочіть пластир теплою водою, намильте дитячим милом, почекайте три хвилини і знімайте. Сильного болю ви не відчуєте.