Як зробити огорожу.

Огорожа є важливою частиною захисту приватного будинку не тільки від людей, але і від тварин, які псують урожай, та й загальний вигляд присадибної ділянки. Робити огорожу потрібно з якісних матеріалів, інакше ваша робота прослужить зовсім недовго і доведеться займатися повторним будовою паркану. Оптимальний час для монтажу огорожі - весна й осінь, проводити роботи, коли земля стигла, небажано, паркан може покоситися під час потепління.
Вам знадобиться
  • -железние стовпи
  • -листи заліза
  • -металевий профіль
  • -уголкі залізні
  • -шурупи
  • -шарніри
Інструкція
1
Викопайте ямки для стовпів, вони повинні бути приблизно 50 см углиб, але можна і трохи менше - все залежить від грунту. Поставте стовпчики в ямки і рівно зафіксуйте, потім залийте цементним розчином. Розчин: 3 частини піску, 2 частини щебеню і 1 частина цементу. Після заливки зачекайте кілька днів, поки розчин не просохне.
2
Прикрутите поперечні перекладини. Краще використовуйте металевий профіль, він довговічний і дуже міцний. Вкрутити шурупи в залізні стовпчики не вийде, тому попередньо просвердлите в них отвори трохи меншим діаметром, ніж шурупи (саморізи).
3
Само огорожу робіть з листів заліза, які можна купити в будівельних супермаркетах. Зазвичай воно має шестиметрову довжину, попросіть, вам його наріжуть перед тим, як доставити. Часто магазини пропонують таку послугу. Висоту ви повинні вибрати самі, але оптимальним варіантом вважається 1,5 метра. Прикрутите листи заліза до профілів, забір можна вважати готовим.
4
Зваріть прямокутної форми вхідні двері. Робіть каркас з куточків заліза, а зверху обшийте листами. Приварите шарніри і навісьте двері. Крізь таку огорожу не проникнуть неждані гості, а ви на багато років забудете про те, що огорожа потребує ремонту. Залізо - довговічний матеріал і, якщо стежити, щоб воно не піддавалося корозії, воно буде як нове не один десяток років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LYg9FqRoQiw