Як зберегти часник взимку. Як зберігає часник в зиму.

Серед садівників широко поширена проблема зберігання вирощених на ділянці овочів в зимовий час року. Уберегти взимку , наприклад, часник від проростання або гнилі, дуже складно. Тільки правильні умови зберігання можуть гарантувати незмінність всіх смакових якостей цього незамінного для багатьох людей продукту.
Інструкція
1
Повністю просушивши часник в квартирі при включених батареях або обігрівачі, головки його необхідно розкласти по скляних трилітровим банкам. Такий посуд, природно, повинна бути в арсеналі будь-якого садівника-городника. Кожну банку слід заповнити головками часник а приблизно на дві третини. Крім часник а, по банкам необхідно розкласти і невеликі мішечки з сіллю. Потім тару потрібно міцно закрити поліетиленовими кришками. Все банки з часник ом бажано прибрати в прохолодне місце. Дуже пощастило в цьому випадку тим садівникам-городникам, в будинку яких є подпол.
2
Зберегти часник взимку можна й іншим способом. Пізньої осені його головки необхідно загорнути в поліетиленові кульочки, перев'язати їх і обгорнути кількома шарами газети. Потім отримані згортки потрібно закопати на ділянці. З настанням холодів ці затишні місця, де закопаний часник, потрібно вкрити помідорової, морквяної або картоплинням. Незручність такого способу зберігання часник а в тому, що відкопати його можна буде тільки навесні, після сходу снігу.
3
Дно звичайного поштового ящика з дірочками необхідно засипати шаром солі. На нього слід акуратно викласти головки часник а. Зверху їх теж потрібно засипати сіллю. Потім знову викласти ряд головок часник а. І так до самого верху ящика. Люди, що використовують даний спосіб зберігання часник а, стверджують, що продукт в таких умовах залишається соковитим до самої весни.
4
При зберіганні часник а на кухні, при кімнатній температурі, у жодному разі не можна упаковувати його в поліетилен, інакше він може задихнутися і згнити. Краще зберігати часник в щільних тканинних мішках, засипавши його сухий цибулинням, деревною золою або сухими тирсою.
5
Зберегти часник взимку можна, перемоловши його в часниковий порошок. Для цього, зубчики часник а необхідно очистити, вимити, нарізати тонкими пластинками, ретельно просушити і перемолоти. Такий часниковий порошок дуже зручно використовувати як приправи до будь-яких страв.
6
А можна зберігати часник взимку в олії. Очищені зубчики часник а слід помістити в трилітрову банку, залити їх маслом і закрити поліетиленовою кришкою с, пророблену заздалегідь, отворами. Банку з часник ом потрібно тримати в холодильнику. Таким чином, часник завжди буде готовий до вживання. Крім цього, масло, в якому зберігається продукт, також придбає приємний часниковий смак.