Як зробити шумоізоляцію дверей.

Шумоізоляцію використовують не тільки для дверей будинку або офісу. Шумоізоляція просто необхідна будь-якому автомобілю, навіть іномарці. Часто автовласники довіряють установку ізоляційних матеріалів сервісним центрам, але проклеїти двері можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • Вибропласт М1, БіМаст Бомб, шумоізоляція Бітопласт, гіпрочний ніж, прікаточний валик, обезжириватель, будівельний фен, ножиці, маркер, рулетка
Інструкція
1
Зніміть обшивку дверей автомобіля. Для цього відкрутіть шурупи, які знаходяться в ручці дверей. Після цього отстегните клопи допомогою шліц-викрутки. Щоб не пошкодити емаль двері, оберніть викрутку ізоляційною стрічкою. Після того як ви відстібнули клопи, підійміть обшивку вгору і отстегните її задню частину. Після цього отстегните тросик ручки і дроти, що проходять до склопідйомників.
2
Відірвіть поліетиленову плівку, прикріплену до дверей автомобіля. Знежирте поверхню дверей, щоб нанести на неї шумоізоляцію. Якщо ви виявите заводську шумоізоляцію, не турбуйтесь і не намагайтеся зняти її. На заводську поверх нанесіть свою шумоізоляцію.
3
Наріжте Вибропласт М1. Проклейте їм зовнішню частину дверей з внутрішньої сторони. Не обов'язково проклеювати всю поверхню, досить охопити більшу частину дверей. Після цього щільно притисніть Вибропласт М1 до поверхні дверей. Для цього прокатайте по ньому валиком або тильною стороною викрутки.
4
Закрийте заводські монтажні отвори. Для цього приготуйте шумоізоляцію БіМаст Бомб. Виріжте її на кілька сантиметрів більше отвори. Прикріпіть БіМаст Бомб допомогою будівельного фена. Перед цим нагрійте його і щільно розгладьте по поверхні дверей. Те ж саме виконайте з усіма іншими дверима.
5
Після цього в усі місця стикання обшивки з дверима приклейте шумоізоляцію Битопласт А 10 К. Наріжте її тонкими смужками і проклейте місця з'єднання. За бажанням можете проклеїти всю поверхню.