Як зробити малюнок на шкірі.

Щойно людина навчилася виробляти шкіру, він прагнув змінити її колір, нанести рисунок , надати шкіряному виробу особливої форму. З давніх часів відомі такі прийоми художньої обробки цього матеріалу, як забарвлення, аплікація, вишивка, в тому числі і дорогоцінним камінням, оздоблення хутром і навіть покриття золотом. Все це надає неповторний вигляд будь-якому виробу зі шкіри. Розглянемо, як нанести рисунок на шкіру за допомогою акрилових фарб, щоб ваші речі виглядали унікальне й неповторне.
Вам знадобиться
  • Шматочок шкіри або замші (це може бути сумка, браслет, кулон, гаманець, обкладинка для паспорта і т.д.), акрилові фарби, пензлик, крейду або білий олівець для тканини, дрібна наждачний папір або пилка для нігтів.
Інструкція
1
Перед початком роботи бажано зняти тонкий шар з шматочка шкіри за допомогою дрібної наждачного паперу або звичайною пилочки для нігтів. Це потрібно для того, щоб у акрилової фарби було хороше зчеплення з шорсткою поверхнею, що дозволить фарбі проникнути глибше і відповідно, рисунок довше протримається на виробі. Якщо шкіра не була пофарбована раніше (промисловим способом), тоді можна і не знімати верхній шар, так як на нефарбовану шкіру фарба лягати просто чудово.
2
Перше, що необхідно зробити - вибрати підходящий шматочок шкіри і протерти його вологою ганчірочкою для видалення пилу або інших можливих забруднень. По-друге, зробіть ескіз вашого малюнка на окремому листочку, щоб подивитися, як же виглядатиме картинка в підсумку. Можна зробити кілька ескізів, щоб вибрати кращий з них.
3
Потім акуратно перенесіть рисунок на шкіру дрібному або білим олівцем, який використовується на тканини при розкроюванні.
4
Після цього озброївшись пензлем, можете починати прикрашати ваш рисунок так, як вам хочеться. Акрилові фарби бувають різних видів: матові, глянцеві, з блискітками. Так що ви зможете вибрати будь-які на ваш смак. Коли все закінчено, виріб повинен висохнути. Залежно від виробника, акрилові фарби сохнуть від хвилини до години. Також крім акрилових фарб можна використовувати камінчики, бісер та інші елементи для декорування.
Зверніть увагу
Дуже багато що залежить не тільки від шкіри і її обробки, а й від самої фарби. Акрилові фарби західних виробників отримали більшу довіру художників по шкірі. Підкресліть свою індивідуальність унікальними шкіряними кулонами, браслетами, сумочками і тим, на що здатна ваша творча фантазія.