Як зробити подарунок своїми руками мамі на день народження. Подарунок мамі на день народження своїми руками.

Мамин день народження - це чудове подія, а крім того, привід довести, як сильно і міцно ви її любите! Припустимо, гроші знову кудись «випарувалися», а свято вже на носі, потрібно діяти рішуче і з посмішкою. Коли ми були маленькими, у нас не виникало питання, що дарувати, і паперові купюри були абсолютно не потрібні. Так чим ми гірші зараз? Спробуйте!
Вам знадобиться
  • Миючі та чистячі засоби - для прибирання, ваза і польові квіти - для букета, кульки і кольоровий папір, волосінь, намистини - для гірлянд. Продукти в холодильнику - для частування, картон та канцелярське приладдя, а також декоративні прикраси - для листівки. Комп'ютер, сканер, фотографії мами в цифровому або в паперовому вигляді, музика, чистий диск - для створення фільму.
Інструкція
1
Отже, свято вже поспішає семимильними кроками на поріг вашого будинку. Часу мало, приступимо. За день до дня народження домовтеся з татом, молодшими сестрами-братами, подругами, щоб маму дуже терміново покликали на прогулянку. Для цього підійдуть парк, магазини, навіть катання на велосипедах. Потрібно, щоб квартира залишилася в повному вашому розпорядженні.
2
Озброївшись всілякими миючими засобами та рукавичками, починайте боротьбу за чистоту. Зніміть павутину з кутів, протріть люстри, карнизи, полиці з книгами і кришталем, звільніть простір від зайвих речей, вибийте килими, вимийте підлогу. Провітріть приміщення, відкрийте всі вікна і двері, зрозуміло, якщо за вікном не лютий мороз. Все має блищати і виблискувати.
3
Тепер, якщо поблизу від будинку є «шматочок природи» - галявинка, сад або чагарники, спробуйте зібрати букет. Можливо, це будуть гілки бузку наприкінці травня або верба навесні, іриси з клумби бабусі-сусідки. Тільки у сусідки запитайте дозволу, щоб не уславитися злодюжкою. Якщо свято взимку, будинки напевно є красивий горщик з квітучою рослиною, причепіть бант і поставте в центрі кімнати - дрібниця, а приємно. Можливо, з кімнатними квітами допоможе ваша подружка: взяти отросточек і посадити нову рослину в горщик - це півгодини роботи. А для мами, любительки кімнатних квітів, це маленька радість.
4
Кімнату можна прикрасити. Простягніть тонку волосінь або блискучу нитку по діагоналі кімнати, до неї прикріпіть повітряні кульки, паперові банти, декоративні намистини і ланцюжки. З кольорового паперу можна зробити гірлянди, якщо вдома є помічники в особі молодших брата чи сестри, вони із задоволенням навчать вас таким виробам.
5
Прийшла черга солодкого пирога. Використовуйте те, що опиниться під рукою. Хто сказав, що на день народження обов'язково повинен бути торт? Це може бути фруктовий салат, акуратно розміщений в розетці і прикрашений паличкою-парасолькою. Можливо, святковим блюдом стане желе зі свіжими фруктами або звичайна шарлотка, перетворена на спокусливе страву. Тут на першому місці стоять ваша фантазія і бажання зробити приємне, а не кулінарні шедеври.
6
За допомогою канцелярського приладдя, а також декоративних дрібничок зробіть подарункову листівку. Використовуйте намистини, фольгу, стрази, сухі блискітки, тасьми і бантики. Дайте поделке висохнути і напишіть поздоровлення від усього серця.
7
Наостанок - головний козир. Розрахуйте час, це найскладніше завдання за цілий день. Якщо боїтеся не встигнути, почніть готуватися заздалегідь, але щоб ніхто не здогадався. Фотографії мами розкладіть в хронологічному порядку, від однорічного пупса до загальної сімейної. Якщо все це в цифровому форматі - відмінно, якщо ні, то відскануйте. Використовуючи програму комп'ютера, зробимо подарунковий фільм для мами. • Тиснемо на клавішу «Пуск» в лівому нижньому куті екрану. • Піднімаємося мишкою до слова «Програми». • У панелі, що з'явилася шукаємо фразу «Windows Movie Maker», тиснемо на неї. • Відкривається вікно програми, в лівому кутку - покрокова інструкція до створення фільму. Імпортуєте сімейні фотографії, використовуйте фото і відео ефекти, додайте улюблену мамину пісню. Збережіть отриманий проект і запишіть на компакт-диск. Диск можна вкласти в листівку. Повірте, радості мами і домочадців не буде меж. Ви створите не тільки атмосферу свята, але і зробите його по-дитячому добрим, милим і приємним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eVmiPjtBlO0
Зверніть увагу
Якщо ви вперше користуєтеся програмою для створення фільму, потренируйтесь заздалегідь, а після запису його на компакт-диск не забудьте перевірити ще раз правильність відтворення.
Корисна порада
Використовуйте найкрасивіші і незвичайні фото, вони складуть повну біографію іменинниці. Цей подарунковий фільм буде здорово переглянути за святковим столом не тільки домочадцям, а й гостям.