Як розфарбувати пляшку. Як розфарбувати красиво скляну пляшку дитині.

Декорування пляшок - дуже цікаве хобі. Завдяки цьому вмінню, ви завжди зможете порадувати ваших друзів ексклюзивними подарунками на свята. Це може бути і ваза, і розписаний глечик, і навіть чи іменна пляшка алкоголю.
Вам знадобиться
  • - Пляшка (або інший посуд);
  • - Спирт, розчинник;
  • - Спеціалізовані фарби для розпису по склу (вітражні або акрилові);
  • - Пензлики;
  • - Декор для прикраси (за бажанням).
Інструкція
1
Для того щоб на пофарбованої пляшці фарби трималися довго, потрібно ретельно очистити і знежирити поверхню пляшки. Для цього потрібно очистити пляшку від залишків етикетки або харчових продуктів і протерти знежирюючим розчином (спиртом або розчинником).
2
Після того як поверхня пляшки буде очищена і знежирена, можна приступати до фарбування пляшки. Один з варіантів забарвлення - нанесення малюнка тонкими смужками безпосередньо на скло. Другий варіант - спочатку пляшка покривається одноколірним фоном, а потім зверху на фон наноситься малюнок контрастними фарбами. Але в цьому випадку потрібно дочекатися повного висихання фону і лише потім малювати другий шар.
3
Ще один з варіантів - розпис точками. Це складний вид розфарбовування, займає досить довгий час, але результат вартий того. Дрібними крапками, как-будто вишиваючи, малюнок наноситься на скло. Для цього потрібні в'язкі фарби, щоб вони не розтікалися. І поверхню пляшки виходить дуже фактурна, в пупиришках.
4
Також після фарбування пляшку можна додатково декорувати бісером, паєтками, різнокольоровими нитками, намистинками.
Корисна порада
Якщо ви фарбуєте пляшку звичайними фарбами, то їх потрібно закріпити зверху шаром прозорого лаку.