Як зробити пастку для риби.

Рибу можна ловити по-різному. І не обов'язково для цього годинами з вудкою на березі. Існують інші способи, які людство застосовувало ще в глибоку давнину. Одна з хороших можливостей забезпечити хороший улов, особливо в зимовий час - облаштування пасток для риб. Є кілька поширених та ефективних способів.
Інструкція
1
Прорахуйте, в якій частині водойми мешкає найбільше риби . В цьому місці зробіть в льоду ямку завдовжки близько 4 метрів і шириною близько 1,5 метрів. Дно цього поглиблення - примикає безпосередньо до води шар льоду товщиною 5-6 см. Прокрутіть в куточку ями дірочку площею близько 1/4 кв. метра. Потрібно щоб через цей отвір яма наповнилася водою. Риба буде заходити в пастку сама, а назад вийти не зможе. Залишиться лише зловити її сачком.
2
Є й такий метод: пробийте в льоду 2 ополонці. Відстань між ними повинна бути близько 2 метрів. З'єднайте їх жолобом, видовбавши його в льоду. Глибина повинна складати приблизно чверть товщини льодового покриву. Вставте в одну ополонку корзинку. Потім женіть до неї лопатою воду з порожньої ополонці. Перебіг змусить знаходиться поблизу рибу потрапити в ополонку, а потім в корзинку.
3
Постинаєте в льоду яму, за формою нагадує підкову. Ширина повинна складати приблизно 50 см., Довжина по півколу - 3-4 метра. Дном ями буде лід, товщина шару якого повинна дорівнювати 5-6 см від середини внутрішньої стінки ями. Вирубаєте щілину шириною від 10 до 15 см на глибину приблизно 1/2 від загальної товщини льоду. Ця щілина повинна входити в округлу ополонку. Риба, яка зайде в ополонку, потрапить по щілини в пастку. Її можна буде піймати сачком.