Як зробити обличчя ідеально чистим.

Чорні крапки, прищі, вугрі та розширені пори - проблема переважно молоді. Доставляє це масу незручностей, а з потеплінням і зовсім все посилюється. Зробити особа ідеально чистим можна, але тільки за умови регулярної турботи про шкіру. Звичайно, помітні поліпшення настануть не наступного дня, а мінімум через тиждень, але проявити терпіння все ж варто.
Інструкція
1
Очищаючі процедури повинні бути двічі в день. Придбайте все необхідне для цього: гелі для особи, тонізуючі засоби, крему для проблемної шкіри. Під час вмивання залишайте гель на обличчі на кілька хвилин, він краще роз'їсть забруднення і виведе їх назовні. Використовуйте тонік, звужує пори, щоб трохи знизити ймовірність утворення прищів. Ну і про крем теж не забувайте.
2
Чистіть два рази на тиждень шкіру із застосуванням абразивних частинок для зняття омертвілого шару епітелію. Можете використовувати скраб, звичайну соду або куховарську сіль. Наносите засіб на вологу шкіру, масажуйте і змивайте.
3
Протирайте особа часточкою лимона або огірка. Лимонний сік звужує пори і покращує колір шкіри, огірок діє аналогічним чином.
4
Робіть маски з глини. Підійде будь-яка, яка вам найбільше подобається. Розводите суху суміш до утворення консистенції густої сметани і наносите її на особа на 10 хвилин. Добре допомагають і маски-плівки, вони глибоко очищають шкіру від забруднень і тонізують. Перед тим, як робити маску, потримайте особа над паром, шкіра стане більш сприйнятлива до дії корисних речовин з застосовуваного засобу.
5
Намагайтеся правильно харчуватися і не вживайте багато алкоголю. Вітаміни та мінерали принесуть тільки користь, тому пройдіть курс прийому будь-якого комплексного засобу. Намагайтеся більше гуляти на свіжому повітрі далеко від жвавих трас, шкірі потрібно збагачуватися киснем.