Як поводитися в ресторані.

Перше, що необхідно зробити, коли ви тільки зайшли в ресторан - це не поспішати сісти за столик, навіть якщо ви помітили вільне місце. Правильно буде дочекатися, коли до вас піде керуючий залу, щоб уникнути безглуздих ситуацій.

Звертатися до офіціанта слід по імені. Якщо з яких-небудь причин він не представився, запитайте його про це самі.Не багато хто розуміє, що потрібно робити з серветкою. Призначення даного предмета просте: серветка розгортається і кладеться на коліна. Чоловіки можуть покласти її праворуч від себе. Під час прийому страв серветкою витирають тільки кінчики пальців. Не потрібно витирати нею помаду для губ. Недозволено так поводитися в ресторане.Сначала замовляються холодні закуски. Існує певний порядок прийому страв: овочі, потім страви з риби і м'яса. Якщо ви знаходитесь у великій компанії, закуска повинна розкладатися із загального блюда в закусочні тарілки гостей. Блюдо для закусок, як правило, приноситься кожному на початку ужіна.Еслі закуски подаються в окремому посуді для кожного відвідувача, то офіціант сам віднесе зайву тарелку.Первое блюдо, зазвичай, подають в окремому посуді на подстановочной тарілці. Не потрібно кидати на цю тарілку їжу, яка вам не сподобалася. Її слід залишити на краю вашої тарілки або попросити в офіціанта ще одну тарелку.Некоторие жінки поводитися в ресторані зовсім не вміють. Вони, не соромлячись, можуть зайнятися власною зовнішністю прямо в обідній час. Так робити не варто. Якщо ви помітили деяке безладдя, слід пройти до вбиральні кімнату. Допускається лише по закінченню обіду поглянути на себе в кишенькове зеркальце.Еслі до столу подали рибне і м'ясне блюдо, слід начитати з риби. Рибу не слід різати, ножем тільки допомагають відокремити кісточки. З м'ясними все навпаки, наскільки можливо, все м'ясо обрізають ножом.Напіткі є невід'ємною частиною будь-якого обіду. Тому існує деяка відповідність між стравами та напоями. Наприклад, до м'ясних страв, як правило, подають червоне сухе вино, до страв з риби - біле сухе, до десерту - десертні вина, до кави - коньяк, до фруктових страв - шампанское.Куріть за вечерею не рекомендується, тому, як сигарети заважають власним смаковим відчуттям і відвідувачам за іншими столікамі.Еще один момент, до якого слід ставитися дуже делікатно - це чайові. У всьому світі до них вже звикли. Однак залишати або не залишати чайові, відвідувач вирішує сам.

Москва - розкішний і дорогий місто, знаменитий на весь світ своїм нічним життям. Тисячі любителів клубної атмосфери з усієї Росії прагнуть побувати в таких закладах, як «Rай», «Гараж», «Жара», «Soho Rooms» і т.д. От тільки далеко не всі знайомі з правилами поведінки в московських нічних клубах і дуже часто не можуть навіть потрапити до танцпол. Адже «нічні жителі» Москви склали свій особливий етикет, порушувати який строго заборонено.
Вам знадобиться
  • - Документи;
  • - пристойна сума грошей;
  • - бездоганний зовнішній вигляд;
  • - прекрасний настрій.
Інструкція
1
Заздалегідь виберіть клуб, який збираєтеся відвідати. Ознайомтеся з тематикою найближчого заходу. Можливо, на майбутню вечірку пускатимуть тільки гостей, які мають клубну карту або спеціальний пропуск, або на заході буде діяти особливий дрес-код. У кожному разі, всі нюанси доведеться врахувати, щоб не потрапити в халепу.
2
У великих московських клубах дуже жорсткий фейс-контроль і підготуватися до нього доведеться грунтовно. Якщо в провінційних нічних закладах пропускають здебільшого всіх, хто оплатив вхід, більш-менш тримається на ногах і одягнений не в пляжну або спортивний одяг, для проходу в більшість клубів Москви ви повинні виглядати бездоганно. Охайний зовнішній вигляд, тверезий стан, усмішка і здоровий колір обличчя - ваші козирі при проході фейс-контролю.
3
Увійшовши всередину клубу, починайте веселитися, але робіть це з розумом. Приберіть з лиця ворожий настрій, від вас має віяти позитивом і доброзичливим настроєм, тільки тоді ви зможете влитися в атмосферу веселощів. Пам'ятайте, що співробітники охорони постійно знаходяться в залі, вони мало відрізняються від інших гостей, так само танцюють, активно переміщаються по залу і стежать за порядком. Зухвалих особистостей, що представляють потенційну небезпеку для оточуючих, попереджають або просять покинути клуб без зайвих пояснень.
4
Пам'ятайте, що за втрачений номерок з роздягальні, битий посуд та інше зіпсоване майно доведеться заплатити пристойний штраф. За відмову платити вас виведуть з клубу і внесуть до чорного списку, що означає заборону на відвідування вами цього закладу назавжди.
5
Поводьтеся чемно, не штовхається, не висловлюйтесь нецензурно і вибачайтеся, якщо наступили кому-небудь на ногу або допустили яку-небудь іншу безглуздість. Наприклад, вам зовсім не забороняється знайомитися з дівчатами на танцполі або біля барної стійки, але якщо дівчина виявиться «зайнятої», то не варто вмикати «бика-Отелло» і з'ясовувати відносини. В кращому випадку, вас просто силою виведуть з клубу.
6
Тримайте себе в руках біля барної стійки, не варто змішувати все коктейлі разом і перебільшувати свою стандартну дозування. Як тільки співробітники охорони запідозрять вас у тому, що ви «перебрали», вас попросять піти. Вживання наркотиків строго заборонено і за цим стежить окрема група співробітників клубу, адже багато нічні заклади змушені закриватися тільки через те, що не дуже благонадійні громадяни вживають в туалетах заборонені речовини.
7
Приготуйтеся до того, що за вами будуть пильно стежити співробітники охорони. Клуби Москви дуже дорожать своєю репутацією, і до самого моменту закриття служба безпеки не втрачає пильності. Просто веселіться від душі, поводьтеся пристойно, не псуйте нікому настрою і не створюйте проблем. І тоді ваш відпочинок не буде зіпсований.
Зверніть увагу
Ніколи не сперечайтеся з охоронцями. Вони можуть застосувати силові методи впливу на вас, які вам точно не сподобаються. Краще виконати їх вимоги, вони знають свою роботу.