Як зробити поїлку для хом'яка. Як зробити поїлку хом'яку в домашніх умовах.

Ваш маленький вихованець потребує постійної турботи. У нього повинна бути простора клітка або акваріум, корисна, збалансована їжа, і, звичайно, чиста вода. А для цього вашому хом'яку знадобиться зручний поїлка. Її можна дуже просто виготовити за допомогою підручних засобів. Для цього вам знадобляться кришки від банок, порожні ємності від дитячого харчування і 5 хвилин вільного часу.
Інструкція
1
Головне пам'ятати, що у вашого домашнього улюбленця має бути постійний доступ до чистої води. Хом'ячки - тварини невибагливі, і з задоволенням вживають в їжу будь зерновий корм, але без води обійтися ні в якому разі не можуть. Отримувати вони її мають як в чистому вигляді - з поїльника, так і у вигляді овочів і фруктів, які, до всього іншого, є постачальником клітковини.
2
Як зробити зручний поїльник для хом'яка ? Варіантів багато, можна вибрати на ваш смак. Найпростіший - поставити на дно клітки баночку з-під дитячого харчування. У неї маленький розмір, і хом'ячок без проблем дотягнеться до води. І при цьому туди не потраплятимуть корм, лушпиння від насіння і послід тварини. Міняти воду в баночці обов'язково кожен день, або якщо ви побачили, що в баночку потрапив якесь сміття.
3
Дуже зручні для маленьких гризунів поїлки для папужок. Вони виглядають як пробірки з улоговинкою, в якій накопичується вода. Ці поїльники дуже практичні, так як рідина в них не забруднюється і довго залишається чистою і свіжою. Але обов'язково при кожній зміні води прочищуйте пробірку маленьким йоржиком або шматком марлі, намотаним на паличку. Це дозволить видалити наліт зі стінок поильника і не дасть утворитися шкідливої цвілі.
4
Якщо у ваших хом'яків з'явилися дитинчата, то перший час додаткової рідини їм не потрібна, малюкам достатньо маминого молока. Але от коли вони підростуть, вода буде їм необхідна. Покладіть в кутку клітки або за будиночком хом'ячків пластикову кришку від трилітрової банки. Наповніть її водою. Цей резервуар дуже зручний для дитинчат, так як у кришки невисокі бортики і навіть самий маленький зможе дотягнутися до рідини. Правда, міняти воду доведеться дуже часто, так як ніякого захисту від забруднень тут немає.
5
І головне, яку б конструкцію поильника ви б не віддали, не забувайте міняти воду як мінімум раз в день. Застояна, протухла, рідина може привести до хвороби, і навіть загибелі тварини.