Як зберегти закладки браузера. зберегти поточну закладку.

При перевстановлення операційної системи або браузера буває потрібно куди-небудь зберегти свої поточні закладки. Ця процедура може знадобитися і для перенесення закладок на інший комп'ютер або передачі їх комусь по мережі. Практично в кожному браузері передбачено відповідний механізм.
Інструкція
1
В Opera для збереження закладок у власному форматі цього браузера розкрийте меню, перейдіть в розділ «Закладки» і виберіть пункт «Управління закладками». Всі ці маніпуляції можна замінити натисканням клавіш CTRL + SHIFT + B. На сторінці управління закладками вгорі вікна розміщується ще одне меню - відкрийте розділ «Файл» і клацніть пункт «Зберегти як». Відкриється стандартний діалог збереження файлу, де вам потрібно вибрати місце і ім'я файлу для зберігання поточних закладок браузера . Завершіть процедуру натисканням кнопки «ОК».
2
У браузері Mozilla FireFox теж можна використовувати гарячі клавіші CTRL + SHIFT + B. А можна в меню клацнути розділ «Закладки» і вибрати пункт «Управління закладками». І тут теж у верхній частині вікна розміщено додаткове меню - відкрийте в ньому розділ «Імпорт і резервування» і виберіть рядок «Резервне копіювання». Це відкриє діалогове вікно збереження, де, вибравши місце і ім'я для файлу із закладками, натисніть кнопку «Зберегти».
3
У браузері Internet Explorer стандартним варіантом збереження закладок управляє спеціальний «Майстер імпорту та експорту». Для його запуску розкрийте в меню розділ «Файл» і натисніть напис «Імпорт і експорт». У першому вікні цього майстра вам потрібно просто натиснути кнопку «Далі». У другому, в списку під написом «Виберіть дію», клацніть рядок «Експорт обраного» і знову натисніть кнопку "Далі". Далі майстер запропонує вибрати збереження всіх закладок або тільки окремих папок, а потім вкаже місце, в яке закладки будуть збережені за замовчуванням. Ви можете змінити це місце, натиснувши кнопку «Обзор». Потім останній раз натисніть «Далі» - в наступному вікні майстра її замінить кнопка з написом «Готово». Клацніть цю кнопку для запуску процесу збереження. По його закінченні оглядач повідомить, що експорт пройшов успішно.
4
У браузері Google Chrome треба в меню вибрати пункт «Диспетчер закладок». На сторінці диспетчера є випадаючий список з написом "Упорядкувати" - розкрийте його і клацніть самий нижній пункт - «Експорт закладок». Відкриється стандартне вікно збереження файлу. Виберіть місце для зберігання файлу з закладками. Цей браузер зберігає їх у форматі звичайних веб-сторінок - html.
5
У браузері Safari для збереження закладок треба відкрити в меню розділ «Файл» і вибрати в ньому пункт «Експорт закладок». Як і Chrome, цей браузер використовує для зберігання формат html - виберіть підходяще для зберігання місце в своєму комп'ютері та натисніть кнопку «Зберегти».