Як зробити зачіску "мокре волосся".

Зачіска «Мокрі волосся » виглядає стильно і сексуально як на довгих, так і на коротких пасмах. При всій своїй ефектності, вона легка в укладанні, зробити її без особливих зусиль можна в домашніх умовах. Для втілення в життя вашої задумки вам буде потрібно одне із спеціальних засобів, яке можна придбати в спеціалізованому магазині: гель, лак, мус або віск.
Інструкція
1
Вимийте голову звичайним шампунем, не надаю волоссю обьем.
2
Якщо ви використовуєте гель, то нанесіть його на злегка підсушені, вологі волосся по всій їх довжині. Розділіть волосся на пасма і пальцями знизайте, не даючи їм злипатися між собою. Також можна розчесатися спеціальної гребінцем з рідкими зубами. Включіть фен на найслабший режим і підсушіть волосся , зафіксуйте зачіску лаком. На коротку шевелюру нанесіть гель за допомогою гребінця з рідкими зубами або пальцями. Для сушки використовуйте фен-дифузор.
3
Якщо у вас під рукою тільки лак, то завдасте його на ще вологі волосся по всій їх довжині. Розберіть масив пальцями рук на окремі пасма і стискайте їх, надаючи хвилястість. Підсушіть волосся теплим феном.
4
Використовуючи мус, розподіліть його на вологі волосся , запустіть пальці до коріння і акуратно виділіть і сформуйте окремі прядки. Висушіть голову природним шляхом, щоб під теплої повітряної струменем фена кучері НЕ розпушились. Якщо у вас є бігуді, то можна накрутити на них змащені мусом волосся і трохи підсушити їх феном. Потім зніміть бігуді і кожен локон пальцями акуратно розділіть на невеликі прядки. Закріпіть укладку лаком.
5
Якщо ви використовуєте для укладання віск, то попередньо наберіть його і добре розітріть між долонями. Нанесіть його на волосся від коренів, розділяючи їх на прядки, і злегка підсушіть феном.
Зверніть увагу
Укладку з ефектом «мокрого волосся» розчісувати не можна, щоб зберегти її в первісному вигляді.
Корисна порада
Для довгого волосся краще використовувати мус, який не буде їх утяжелять.Такая укладання буде виглядати дуже стильно, якщо зафіксувати її спреєм, міститиме світловідбиваючі частинки.
Сьогодні актуальними і модними є всілякі креативні зачіски. Однією з їх різновидів є зачіски з ефектом мокрих волосся. Такий ефект створює видимість щойно вимитого голови, а отже і свіжості. Як же зробити зачіску с ефектом мокрих волосся, розповідають професіонали своєї справи.
Інструкція
1
Це аж ніяк не означає, що потрібно виходити в суспільство і на вулицю з реально мокрими волосся ами. Щоб створити такий ефект, потрібно виконати наступні дії. Ретельно помийте голову з шампунем. Після цього скористайтеся бальзамом, відповідним вашому типу волосся. Це додасть волосся ам гладкості і шовковистості.
2
Висушіть волосся и природним способом або за допомогою фена для скорочення часу процедури. Варто відзначити, що сушка феном набагато шкідливіше для структури волосся, ніж природна.
3
За допомогою гребінця нанесіть спеціальний гель, який зволожує волосся и і створює ефект мокрого волосся.
4
Покладіть волосся и в зачіску , при необхідності використовуйте шпильки і заколки.
5
Закріпіть отриману зачіску , використовуючи лак для волосся, якщо це потрібно.
6
При створенні подібної зачіски необхідно мати на увазі, що є спеціальні рідини або гелі, які вже передбачають фіксацію зачіски, а є й такі, які тільки створюють ефект вологих волосся. Лак для волосся варто використовувати тільки для другого виду засобу. Перший засіб не вимагає застосування лаку, тому що крім ефекту мокрого волосся воно передбачає можливість фіксації зачіски.
7
Більш того, слід мати на увазі, що не можна використовувати одночасно засіб для досягнення ефекту мокрого волосся і засіб для створення і фіксації обсягу. Адже вони прямо протилежні одна одній по своїй дії і результату. В результаті ні того, ні іншого ефекту не вийде.
8
Окрім можливості досягнення такого ефекту в домашніх умовах, можна скористатися послугами перукарських салонів. До речі, на сьогоднішній день ці послуги є досить поширеними. Адже мода, незважаючи ні на що, диктує свої правила. І сьогодні знаходиться багато охочих зробити зачіску с ефектом мокрих волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T8vuWOco3g0