Як зробити листівку з фото.

Купити в наш час можна будь-яку листівку . Але на тлі цього різноманіття зараз стали як ніколи популярні аксесуари, виготовлені своїми руками. Іноді листівка, зроблена з коханою фотографії, значить для людини набагато більше, ніж дорогий подарунок.
Вам знадобиться
  • 1. Мереживо.
  • 2. Ножиці.
  • 3. Картон.
  • 4. Універсальний клей.
  • 5. Намистинки.
  • 4. Кольоровий папір.
Інструкція
1
Щоб виготовити красиву листівку своїми руками, доведеться постаратися. Якщо формат фотографії, яку ви хочете перетворити в листівку , 10х15, то вам знадобиться листок щільного білого картону формату А4.
2
Поверніть лист навпіл і на одну сторону акуратно наклейте фотографію. Зачекайте, поки висохне. Навколо фотографії приклейте мережива. Вони можуть бути будь-якого кольору, але краще підібрати в тон одному з відтінків, який є на фотографічному знімку. Для того щоб мереживо лягло рівно, розріжте його на чотири частини. Кожен відрізок повинен бути рівний по довжині одній зі сторін вашої фотографії. Спочатку прикладіть мережива до майбутньої листівці, подивіться, чи акуратно вийшло, потім приклеюйте.
3
Коли клей висохне, можна приступати прикрасі намистинами. Їх можна прикріпити на вільному аркуші хаотично, а можна наклеїти в лівому або правому куті у формі квітки або сердечка.
4
З кольорового паперу виріжте листочки і розмістіть їх праворуч і ліворуч від фотографії, нагорі, біля лінії згину. Потім приклейте в центрі листочка велику намистину - це буде віночок квітки. Довгасті намистини і стеклярус послужать вам пелюстками.
5
Так же бісером або намистинами можна прикрасити мережива, якими ви обрамили фото. Для цього підберіть намистини в тон мереживам і приклейте на стиках ажурних відрізків. Проявіть фантазію. Чим незвичніше буде ваша листівка, тим більше запам'ятається одержувачу.
6
І найголовніше, продумуючи дизайн листівки, не забудьте і про її наповненні. Не менше, а то й більше, увагу, варто приділити добрим словами, які ви в ній напишіть. Намагайтеся, щоб текст Вашого поздоровлення йшов від самого серця. Не беріть бездушні побажання і дурні чотиривірші з інтернету. Краще пригадайте, як багато доброго зробив для вас та людина, якій ви готуєте подарунок. Відобразіть на папері свої думки і почуття до нього. І тоді, укупі з незвичним дизайном, ваша листівка вразить ще й душевними одкровеннями теплотою слів.