Як зробити рідке мило в домашніх умовах. Як виготовити мило в домашніх умовах.

Сьогодні полиці магазинів буквально ломляться від різного роду видів мила. Тут тобі і зволожуючу, і антибактеріальне, і зручне в застосуванні рідке. Але багато жінок все одно прагнуть зварити мило самостійно. Навіщо? По-перше, це дає гарантію його корисності. По-друге - просто приємно. Отже, робимо рідке мило будинку.
Вам знадобиться
  • 70 гр лугу (NaOH);
  • 230 гр води;
  • 15 гр кокосового масла;
  • 30 гр касторової олії;
  • 310 гр рослинної комбіжиру.
Інструкція
1
Змішайте всі наявні інгредієнти (крім лугу) в каструльці. Поставте її на вогонь і розтопіть масла і жири, постійно помішуючи.
2
Розчиніть луг у воді і, коли масла і жири злегка охолонуть, влийте в каструлю лужний розчин. Знову ретельно перемішайте.
3
Коли на поверхні стануть з'являтися краплі, які явно видно кілька секунд, перестаньте перемішувати масу і перелийте її в скляну банку. Накрийте розчин рушником і залиште на добу стояти.
4
Щоб мило стало рідким, його потрібно змішати з водою. Перелийте суміш у велику чашу і додавайте туди воду, постійно перемішуючи. У результаті повинно вийти близько 3800 гр мила.
5
Капните додатково кілька ложок ефірних масел за смаком. Якщо візьмете масла чайного дерева і лаванди, то отримаєте мило з антибактеріальним ефектом.
6
розфасують мило по ємностей для зберігання. Мило ручної роботи готово!
Зверніть увагу
В даний час виготовлення мила в домашніх умовах стало дуже популярним заняттям для багатьох. Миловаріння в домашніх умовах своїми руками без сумніву є настільки цікавим, захоплюючим і веселим, що швидко затягує і перетворюється на справжнє хобі. Всього півгодини на виготовлення мила - і Ви вже бачите результат своєї праці, причому форма, колір і запах домашнього мила залежать тільки від Вашої власної фантазії.
Корисна порада
Але таке мило досить дорого, проте, якщо спробувати виготовити його своїми руками, строго дотримуючи технологію і запобіжні заходи, можливо, заощадити, але не тільки тому все більше жінок захоплюється цим хобі. Миловаріння - це справжнє мистецтво, де є простір для творчості. Варто відзначити, що існує кілька способів виготовляти мило в домашніх умовах, вони різняться тим, що береться за основу, куди в процесі виготовлення додають ефірні масла ...