Як скласти електронну адресу.

Будь-який електронний адресу складається з трьох частин: назви поштової скриньки, доменного імені провайдера, що надає послугу електронної пошти, і доменної зони, в якій зареєстрований поштовий сервіс. Простір для творчості користувача при цьому обмежений вибором самого провайдера і найменування свого поштового ящика.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Провідні провайдери, що надають охочим поштові ящики, як правило, відомі. Наприклад, в Росії це пошукові системи «Яндекс» і «Рамблер», поштовий сервер «Мейл.ру», із західних відомі сервіс Gmail на пошуковику Google і Hotmail і др.Еслі ж мова йде про корпоративної електронної пошти, доменне ім'я і зона по замовчуванням збігаються з офіційним сайтом компанії, співробітник же залежно від порядків в конкретній фірмі вільний вибирати ім'я поштової скриньки на свій розсуд або ж слідувати стандарту (наприклад, перша буква імені та прізвище).
2
На деяких відкритих поштових сервісах є можливість вибору доменного імені. Наприклад, на «Мейл.ру» доступні варіанти mail.ru, inbox.ru, list.ru і bk.ru.В інших, наприклад, в «Яндекс.Пошті» доступна можливість одночасно використовувати поштові ящики в доменних зонах різних країн СНД: ru, ua і ін.
3
Можливість вибору найменування поштової скриньки примусово обмежена може бути лише тим, що бажане їм назву вже кимось зайнято. У багатьох сервісах перевірка, чи вільний бажаний нік, доступна на самому початку процедури реєстрації. Деякі, якщо бажане ім'я зайнято, пропонують альтернативні варіанти.
4
Порядок же написання власного і будь-якого іншого адресу а простий: спочатку йде найменування поштової скриньки, потім знак @, за ним слід доменне ім'я, а далі після точки - зона.Напрімер: vpupkin @ mail.ru, vpupkin@gmail.com (можливі збіги з реальними електронними адресу ами випадкові).