Як зробити спиртові настойки.

Спиртові настойки на травах дуже активно використовуються в народній медицині. За своєю ефективністю вони часом не поступаються лікам промислового виробництва. Спектр їх застосування досить широкий. Це різні захворювання суглобів, дихальних шляхів, серцево-судинної системи. Також спиртові настойки використовують при очищенні та зміцненні організму, безсонні, епілепсії, вугрової висипки.
Інструкція
1
Зазвичай лікувальні настойки готують на спирту міцністю від 40 до 70 градусів, в домашніх умовах для цієї мети частіше використовую горілку. Загальна схема приготування спиртової настойки така. Сировина (ягоди, нирки або траву) насипають в банку або пляшку, заливають спиртом, необхідної фортеці, а потім настоюють протягом 5-10 днів, залежно від сировини і міцності спирту, при кімнатній температурі. Ємність з настойкою щільно закупорюють, щоб не випаровувався спирт, і періодично збовтують вміст.
2
Є ще один спосіб приготування спиртової настойки . Для нього буде потрібно скляна ємність досить висока і з широким горлом. В цьому випадку сировину не засипають в пляшку, а подрібнюють і загортають в марлевий або полотняний мішечок і підвішують за нитку. У приготовлену ємність наливають спирт потрібної фортеці, а мішечок з травою опускають в рідину так, щоб він знаходився під горлечком пляшки. Слід звернути увагу, що вузлик не повинен вилазити назовні. Нитку можна закріпити за допомогою скотча, приклеївши її до пляшки, або обв'язати навколо горлечка. При такому способі приготування настойки спирт швидше насичується екстрактами з трав, стає більш важким і осідає на дно. На його місце піднімається більш легкий спирт, і такий процес відбувається безперервно.
3
У першому випадку, щоб спирт рівномірно насичувався, настойку слід струшувати, чого можна не робити при другому способі. До того ж, спиртова настойка, приготована за допомогою марлевого мішечка, набагато швидше стає готовою до вжитку, зазвичай на це йде не більше 5 днів, а також її не потрібно проціджувати.
Гіркі чи солодкі ароматні настойки на спирту здатні «витягнути» з трав, нирок, коренів та ягід не тільки смак, колір, запах, а й корисні властивості . Солодкі настойки роблять з додаванням цукрового сиропу, варто трішки «переборщити» з цукром, збільшивши його дозу з 30 грам на 100 мл до 35 грам і домашня настоянка, як за помахом чарівної палички, стає домашнім лікером.
Вам знадобиться
  • Лімончелло
  • - 15 товстошкірих лимонів;
  • - 750 мл спирту міцністю 90о;
  • - 2 чашки цукру;
  • - 2 літри води .
Інструкція
1
Для отримання настойки найефективніше використовувати спирт міцністю 45-50о. Загальні правила для отримання настоянок такі - ви берете ароматична сировина (трави, фрукти, ягоди, коріння, нирки і навіть кору), ставите його в пляшку і заливаєте спиртом. Пляшку зберігайте в темному теплому місці. Через кілька тижнів сировину в пляшці замінюється свіжим і знову настоюється. Таким чином, ви збільшуєте концентрацію. Через ще якийсь час настоянка, за бажанням, проціджують і, також за бажанням, розбавляється чи ні цукровим сиропом.
2
Для отримання ягідних і фруктових настоянок на 1 кілограм сировини беруть 1 літр 50% спирту, щоб отримати настойки з трав або листя необхідно близько 100 г свіжої сировини. Улюблені багатьма настойки на мандаринових або лимонних скоринках вимагають близько 100-150 г сухої сировини.
3
Спробуйте приготувати знаменитий лікер лимончелло. Домашні його рецепти подразумевают дуже невелика кількість цукру, що робить його знаменитої лимонної наливкою.
4
Ретельно вимийте лимони в гарячій воді. За допомогою гостро наточеного овочевого ножа зріжте з них цедру. Тим же ножем акуратно і педантично зніміть з неї найменші шматочки білої гіркої м'якоті. Зскребете її і з очищеного лимона.
5
Покладіть лимон і лимонну цедру в 3 літрову банку. Залийте половиною зазначеного в рецепті спирту, закрийте кришкою і зберігайте при кімнатній температурі, в темному місці близько 40 днів.
6
Через 40 днів процідіть настоянку, викинете лимон. У каструлі на сильному вогні доведіть воду до кипіння, всипте цукор і кип'ятіть до повного його розчинення. Вимкніть вогонь і дочекайтеся, поки сироп охолоне. Влийте залишився спирт і додайте всі разом в банку з лимонною цедрою і настоянкою. Знову приберіть в той же тепле темне місце і настоюйте ще 40 днів.
7
Дістаньте настойку, видаліть цедру, відфільтруйте і розлийте по пляшках. Зберігайте лимончелло в темному місці при кімнатній температурі, але перед тим як пити настоянку, охолоджуйте її в морозилці. П'ють лимончелло зі спеціальних вузьких лікарнях чарочок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GnQXlXwFIZw