Як розвивати логіку у дорослих. розвиток логіки для дорослих.

Здатність логічно мислити дуже часто допомагає в житті. Людина може вирішувати безліч завдань, починаючи від найпростіших життєвих питань і закінчуючи найскладнішими, які відносяться до відповідальних рішень. Тому логіку необхідно постійно розвивати.
Інструкція
1
Щоб розвинути свою логіку , найкраще зайнятися логічними іграми. Грати в них люблять усі, оскільки кожен дорослий в глибині душі все ще дитина. Тому, якщо в грі потрібно, щось запам'ятовувати, бути уважним, напружувати мізки, тоді в це коштує пограти. І для вас, і для дітей такий відпочинок на дозвіллі буде дуже корисним.
2
Можна поразгадивать кросворди, ребуси або логічні завдання для розвитку логіки. Або краще пограйте в шахи, карти, нарди, шашки чи доміно. Але будьте тут акуратні - логіка може перерости в азарт і спор.
3
Безліч видавництв зараз випускають спеціальну літературу, яка допомагає розвинути логіку дітям. В них купа цікавих задачок, тестів і сканвордів. Купіть заради інтересу і пограйте всі разом. Це дуже весело!
4
Щоб розвинути логіку , використовуйте комп'ютер. Є маса різних ігор та програм, які розроблені спеціально для розвитку абстрактного, аналітичного та логічного мислення. Але тут себе потрібно жорстко контролювати і витрачати на це певну кількість часу.
5
Розвивати логіку необхідно не раз на рік, а якомога частіше. Шкоди від цього не буде точно. Люди, які люблять подумати, в житті зазвичай не губляться. Вони розуміють життєву ситуацію швидше за інших і знаходять не один, а навіть декілька виходів і рішень. Тому не варто уникати головоломок, ребусів і веселих задачок. Грайте з друзями в морський бій, міста, проводите своє дозвілля не лише весело, а й з користю. Це допоможе вам підтримати свій мозок в потрібному тонусі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NL8kSDiLZqk