Як зняти абстинентний синдром.

Наука називає стан похмілля абстинентним синдромом . Але, незважаючи на красиву назву, симптоми залишаються тими ж - нудота, головний біль, слабкість і поганий настрій. Це відбувається через негативний впливу спиртного на печінку, шлунок і організм в цілому. Тому так важливо правильно вийти з абстиненції.
Інструкція
1
Для початку потрібно відновити втрачену рідину. Випийте 1,5-2 літра води, морсу, мінералки або чаю за 2 години. Потім прийміть сечогінний відвар трав, міцний чай або каву. Далі, протягом усього дня пийте більше, ніж зазвичай.
2
Наступний етап - відновлення кислотно-лужного балансу. Для цього прийміть за 1-2 години 3-5 гр харчової соди, розчиненої у воді. Після цього весь день пийте лужну мінеральну воду.
3
Також необхідно нормалізувати електролітний баланс. Щоб зробити це, прийміть 2-3 таблетки панангина або аспаркама, розчинені у воді. Якщо ні таблеток, допоможуть огірковий розсіл, квашена або морська капуста. Підійде навіть звичайний розчин кухонної солі - 3-4 гр на 100 мл води. Їжте багаті калієм, магнієм і фосфором рибу, курагу і морепродукти.
4
Відвідайте лазню або сауну. Це викличе посилене потовиділення, з організму вийдуть токсини. Якщо немає можливості піти в лазню, прийміть теплий душ, помасажуйте тіло струменями води.
5
Потім добре пообідайте, прийміть полівітаміни, аскорбінку, настойку елеутерококу. Не їжте цукор, краще замініть його медом. Прийміть 1-2 таблетки гліцину і поспіть.
Зверніть увагу
Хворий неадекватно сприймає дійсність, не критичний до свого стану і не помічає проблеми. У вас же - типовий абстинентний синдром. Він триватиме від 3 до 14 днів залежно від алкогольного «стажу». Зелений чай і вітаміни - відмінний засіб для зняття алкогольної інтоксикації та лікування абстиненції.
Корисна порада
Абстинентний синдром, можна зняти таким чином: активоване вугілля-6 таблеток в один прийом і дві таблетки панангина. Розсіл від кислої капусти, саме розсіл, а не сама капуста.Годітся і розсіл від огірків чи помідоров.Еслі є жага ("сушняк), то пийте більше рідини, краще, якщо це буде мінеральна вода. Якщо пити не хочеться, гвалтувати себе не варто. Випийте міцний солодкий чай з лимоном.