Як зробити прикольну зачіску.

Багато людей хочуть виділитися з натовпу, зробити так, щоб абсолютно будь проходить повз людина помічав їх. Хтось для цього намагається як-небудь незвично одягтися, другий виділитися макіяжем, третій - створює шедевр зі свого волосся. Зараз ми поговоримо саме про зачіски. А точніше про прикольних зачісках.
Вам знадобиться
  • Лак, гребінець, гель, невидимки, шпильки, бігуді.
Інструкція
1
Вивчіть останні тенденції моди. Можливо, ви зможете підібрати модну в даному сезоні зачіску , яка допоможе підкреслити вашу індивідуальність і виділитися з натовпу.
2
Підберіть зачіску саме під свій тип обличчя. Для цього можна використовувати спеціальні програми підбору стилю. Вивчіть обраний вами ескіз зачіски з усіх боків. Придивіться уважно, тут важлива кожна дрібниця.
3
Пофарбуйте волосся в сподобався вам колір, який буде гармонійно виглядати з обраної зачіскою. В деяких випадках можна використовувати складне фарбування волосся. Іноді фарбування може бути достатньо для придбання власного стилю.
4
Вимийте ретельно голову і висушіть волосся. Почніть укладання, закріплюючи при цьому кожну укладену пасмо за допомогою лаку або якого-небудь іншого способу.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що ваша зачіска насамперед повинна підходити вам за стилем та характером. Не може бути вдалою зачіски, якщо вона не буде підходити особисто вам. Навіть дуже епатажна зачіска повинна бути стильною і красивою.
Корисна порада
Якщо є гроші і час, краще звернутися в перукарський салон до професіонала. Ще не відомо, чим можуть закінчитися ваші домашні експерименти.