Як здати офіс.

Процедура здачі в оренду будь-якого об'єкта нерухомості в цілому однакова. Власник шукає орендарів самостійно, рекламуючи свій варіант, або за допомогою агентства, демонструє свої площі тим, хто зацікавився, обговорює умови та укладає договір оренди з тим, хто робить вибір на його користь. Але в сегменті офісів свої цінові рамки і чинники, що впливають на вартість.
Вам знадобиться
  • - правовстановлюючі документи на офіс;
  • - консультація фахівців з нерухомості;
  • - послуги агентства нерухомості або реклама офісу в ЗМІ та інтернеті;
  • - договір оренди.
Інструкція
1
В цілому офісного сегмента ринку нерухомості притаманні ті ж фактори й тенденції, що і в нище житла. Так, більше цінуються приміщення зі зручним розташуванням і транспортним сполученням, але більше значення можуть мати наявність кондиціонера і парковки, а при оцінці інфраструктури більш вагома ділова, ніж побутова та розважальна, відіграє певну роль також наявність недорого і пристойного закладу громадського харчування поруч або поблизу. В цілому ж в будь-якому сегменті оренда одного квадратного метра в маленькому приміщенні вийде дорожче, ніж у великому, а в центрі - чим на окраіне.В кожному разі, про ситуацію з цінами і значимістю впливають на них факторів є сенс проконсультуватися в одному або декількох агентствах по нерухомості, навіть якщо ви збираєтеся шукати орендаря самі.
2
З'ясувавши ситуацію з ціною, можете приступати до розміщення оголошень. Поряд з загальнодоступними популярними друкованими ЗМІ та інтернет-ресурсами загальної тематики і спеціалізуються на нерухомості, в тому числі окремо на комерційній, можуть бути ефективні галузеві і тематичні (наприклад, для малого бізнесу) портали, де передбачено відповідний розділ.
3
У міру реакції на вашу пропозицію будьте готові відповідати на різні питання про офіс і призначати перегляди. А в ході переглядів - до додаткових питань і прохання показати правовстановлюючі документи на помещеніе.Значеніе для орендаря нерідко має можливість оформлення на ваш офіс юридична адреса на період оренди. Якщо мова йде про тільки створюваної фірмі, від вас буде потрібно надати гарантійний лист та копії правовстановлюючих документів, завірені нотаріусом.Просмотр, як правило, супроводжується переговорами про істотні умови оренди.
4
У випадку, коли орендар вибирає ваш варіант, обговоріть з ним всі істотні умови взаємодії і порядок розрахунків і в'їзду в офіс і укладіть договір, де вони будуть пропісани.Тіповой договір можна знайти в інтернеті і відредагувати з урахуванням своєї ситуації або звернутися за допомогою в його складанні до фахівця: юристу або агенту з нерухомості.