Як розносити шкіряні чоботи. Як розносити чоботи з жорсткої шкіри.

Незручне взуття ушкоджує шкірні покриви і викликає утворення мозолів, які доставляють незручність при подальшій шкарпетці. Перш, ніж приступати до щоденного використання шкіряних чобіт, їх потрібно попередньо розносити, поки нозі не буде комфортно у взутті. Час на разнашіванія залежить від якості матеріалу і сили тертя.
Інструкція
1
Щодня в ранкові години надягайте чоботи на ноги і ходите по будинку хвилин 30-40. Не забувайте про шкарпетки, інакше шкіра буде натиратися ще більше. Увечері процедуру разнашіванія повторюйте. Так робіть до повного усунення неприємних відчуттів. Не намагайтеся ходити кудись далеко в незручних чоботях, ви можете натерти ногу до крові, після чого вона буде хворіти і у вже звичній, і разношенной взуття.
2
Купіть спеціальну розтяжку і обробіть найпроблемніші зони. Шкіра на чобітках повинна розм'якнути, тоді вони перестануть натирати. Якщо ви відчуваєте загальний дискомфорт і не зрозумієте, де саме тре, сильно просочіть весь чобіт засобом і походіть взутою до повного випаровування розтяжки з шкіри взуття. Зазвичай цей спосіб допомагає усунути навіть найсильніші дефекти і пом'якшити шви, які нерідко натирають ногу. Розносити чоботи після такої обробки дуже легко, адже при їх носінні ви не будете відчувати дискомфорт.
3
Ви можете просто набивати чобітки папером. Але так вони все одно не розносяться без вашої участі. Цей спосіб можна використовувати після щоденних домашніх прогулянок в чоботях, щоб вони не стягувалися назад, коли стоять на поличці. Коли ви помітите, що тертя стало не сильним, а у взутті вам більш-менш комфортно, приступайте до щоденної носінні на вулиці. Поступово ви не будете помічати, що взагалі взуті, адже в розношені чобітках нога відпочиває.