Як зробити презентацію для школи.

Використання формату презентації - відмінний спосіб викласти свої думки в простій і доступній манері. Грамотно представлені матеріали допоможуть донести вашу ідею до аудиторії набагато краще за будь доповіді.
Інструкція
1
Створення презентації ділиться, як правило, на два етапи - це збір матеріалу і його оформлення та підготовка до презентації з наступним виступом. Щоб ваша презентація була ідеальною, потрібно з уважністю поставитися до кожного кроку.
2
Для того, щоб максимально розкрити обрану тему, використовуйте всі доступні засоби - скановані газети і журнали, відеоматеріали, звукові файли і різні зображення.
3
Умійте вчасно зупинитися - коли матеріалів буде зібрано достатньо, перегляньте їх ще раз і залиште тільки те, без чого ваша презентація справді не відбудеться. Бажано щоб зображення не сильно відрізнялися між собою за колірним діапазоном і розміром - не варто перевантажувати увагу глядачів нестравною інформацією.
4
Складіть план на папері. Продумайте сценарій мови і опрацюйте структуру презентації. Будьте уважні - повторення на слайдах тексту, який ви збираєтеся вимовляти усно, зробить вашу презентацію Найнуднішим річчю на світі.
5
Заголовки і назви завжди розташовуйте в одному і тому ж місці - використовуйте один вид і розмір шрифту для цих цілей.
6
Обов'язково поклопочіться про технічну сторону питання. Формат презентації повинен відповідати обраному влаштуванню для показу, а її зміст має бути візуально доступно всім присутнім - тому ніякого темного тла, дрібних букв і яскравих текстів.
7
Налаштуйтеся на виступ емоційно - навіть блискуче підібрані матеріали втрачають свій авторитет на тлі невпевненого в собі людину. Говоріть рівно, спокійно, переконливо.
8
Не бійтеся проявляти свої емоції - доречний жарт або цікава історія завжди здатні допомогти в утриманні уваги аудиторії.
9
Не забувайте, що «стислість - сестра таланту». Щоб увага глядачів була вашим до останнього слайда - зробіть свій виступ ємним, динамічним і змістовним.
Корисна порада
На випадок псування цифрового носія, завжди майте копію своєї презентації в Інтернеті.