Як зробити операцію на очі.

Сучасна медицина володіє всіма засобами для повернення людині нормального зору. І якщо вам набридли окуляри й контактні лінзи, якщо ви хочете повноцінно займатися активними видами спорту, дайвінгом і плаванням, то прийшов час звернутися за допомогою до фахівців з лазерної хірургії очі .
Інструкція
1
В даний час по всій країні сушествует достатня кількість медичних центрів, в яких проводять корекцію зору. Вибір техніки проведення даної операції завжди залишається за хірургом - офтальмологом. І тільки в залежності від ступеня ураження сітківки очі , далекозорості або короткозорості, при наявності або відсутності астигматизму, а також з огляду віковий фактор і різні захворювання, наприклад, катаракту, лікар може прийняти рішення про доцільність хірургічного втручання.
2
Швидше за все, при звичайній далекозорості або короткозорості, в проведенні операції до досягнення вісімнадцятирічного віку вам відмовлять. Справа в тому, що молодий організм ще формується і сам очей зростає. І наслідки втручання в цей процес можуть бути найсумніші.
3
Якщо ж 18 років вам вже виповнилося, то лікарі в офтальмологічному центрі призначать вам всі необхідні аналізи, а так же проведуть повне обстеження стану сітківки і кришталика. Після цього буде призначений день операції.
4
Пам'ятайте, що як мінімум за три доби до дня хірургічної корекції зору, вам не можна приймати алкоголь, наносити на обличчя макіяж і використовувати контактні лінзи. Так само операції на очі х не проводять вагітним жінкам, так як препарати, що застосовуються при відновної терапії, можуть вплинути на розвиток плода.
5
В день операції потрібно чисто вмити обличчя і відправлятися в медичний центр. Лікарі ще раз проведуть огляд ваших очей, впораються про загальному самопочутті і відправлять в операційну. Там вам закапають знеболюючий препарат і вставлять в око розпірки, щоб можна було проводити операцію. Весь процес займе від 3-х до 5-ти хвилин. Така ж процедура чекає іншому оці. Потім вам накладуть пов'язку, і якийсь час доведеться провести в ній.
6
Потім бинти знімуть, і ви самостійно зможете відправитися додому. Якийсь час, можливо, зір буде не надто чітким, але через день - два все відновиться. А щоб процес загоєння пройшов без проблем, вам пропишуть краплі в очі , і різні препарати, що підтримують імунітет організму.
7
Після операції вам необхідно протягом 1,5 - 2-х місяців ретельно оберігати ваші очі . Не тріть їх сильно руками, не купайтеся у водоймах, вода в яких може бути забруднена, бережіть від палючого сонця. Якщо ви будете дотримуватися всі лікарські рекомендації, ваш зір дуже швидко відновиться, і ви назавжди забудете що таке окуляри й контактні лінзи.