Як пов'язати одяг для йорка. в'язана одяг для йорков.

Маленькі собачки - йоркширського тер'єра - дуже потребують турботи. Їм потрібен постійний догляд, тепло. Щоб вихованцеві було комфортно і тепло в холодну пору року, можна поповнити його гардероб в'язаними речами. В'язаний одяг для собак допоможе вам у догляді за ними - вихованцеві не буде холодно, шерсть не буде сплутуватися і т.д. Пов'язане плаття або жилет із тонких бавовняних ниток прикрасить вашого улюбленця в теплу погоду.
Вам знадобиться
  • Спиці, пряжа, ножиці, сантиметр.
Інструкція
1
Зніміть мірки собачки. Знадобиться довжина спини і обхват шиї. Довжину спини виміряйте від нашийника до основи хвоста. Обхват шиї виміряйте по нашийника. Виміряйте голову собачки, щоб вона могла пройти в отвір. Зробіть розрахунок петель звичайним способом. Основна в'язка - гумка 1х1.
2
«Спинка». Найбільша деталь светри. В'язання почніть з хвоста. Наберіть на спиці 8-9 см петель. Через 1 ряд зробіть одну надбавку. Так пров'яжіть 8-10 рядів. Далі, не обриваючи нитку, зробіть з одного боку 10 додаткових петель. Пров'яжіть ряд. Зробіть такі ж 10 петель з іншого боку вироби.
3
Воротник. Зв'яжіть необхідну кількість рядів до місця, де буде комір светра. Далі рівномірно збавте 12 петель. Зв'яжіть кілька рядів з решти петель для коміра.
4
«Груди» светри. Наберіть на спиці 10-12 петель і зв'яжіть гумкою перед і частина коміра светра.
5
Рукава. Наберіть 15 петель і в'яжіть 1 см гумкою 1x1. Зробіть накид з двох сторін рукава і пров'яжіть ще 1,5 см. Знову зробіть накид з кожного краю і пров'яжіть 2 см. Закрийте петлі. Зв'яжіть другий рукав аналогічно.
6
З'єднання деталей светри. Зшийте голкою або гачком «спинку» і «груди» вироби, залишивши прорізи для передніх лап собаки. Ушийте рукава в прорізи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xXBJVnRRrvI
Зв'язати теплий жилетик для невеликої гладкошерстной собаки просто, досвідчена в'язальниця зробить це не задумуючись, визначивши розмір на око. Але тим, хто не часто бере в руки спиці, потрібні підказки та напрямки.
Вам знадобиться
  • - пряжа, спиці;
  • - гудзики або липка стрічка.
  • Основні мірки:
  • - обхват грудей;
  • - обхват шиї;
  • - від холки до середини спини;
  • - від основи передньої лапи до шиї;
  • - від основи передньої лапи до середини спини;
  • - обхват передньої лапи.
Інструкція
1
Зніміть основні мірки з собаки, для якої збираєтеся в'язати жилет. Зв'яжіть невеликий прямокутник тієї в'язкою, якій буде виконано виріб (краще вибрати щільну гумку). Виміряйте зразок, використовуйте отримані розрахунки (на 1 см - х петель) для визначення кількості петель в підставі вироби.
2
Накресліть схему жилета: вона являє собою «будиночок» з двома «віконцями» під самим дахом (пройми), і усіченої «дахом» (ділянка від грудей до шиї). Підстава «будиночка» - це обхват грудей, висота всього «дому» - відстань від холки до середини спини (довжина виробу), висота усіченої «даху» - відстань від передньої лапи до шиї. Ширина усіченої «даху» - це обхват шиї.
3
Розрахуйте ще дві деталі - полички, на яких робляться петлі і пришиваються гудзики, або пришиваються шматочки липкою стрічки для застібки (застібка робиться зверху на спині). Довжина полички дорівнює довжині вироби, ширина - приблизно 10 см.
4
Розрахуйте ширину і висоту прямокутників-пройм: ширина пройми дорівнює обхвату передньої лапи, поділеній на шість; висота пройми дорівнює половині обхвату передньої лапи мінус ширина пройми плюс 2 см. Розташуйте пройми на схемі так, щоб між ними і між лівим і правим краями вироби виявилися рівні проміжки полотна. Нижня лінія пройм починається на відстані від середини спини дощенту передньої лапи, верхня лінія - від середини спини до основи шиї.
5
Наберіть на спиці кількість петель, рівну обхвату грудей в сантиметрах, помножене на кількість петель в одному сантиметрі. В'яжіть рівною гумкою від середини спини дощенту передньої лапи. Потім виконайте пройми: закрийте петлі першої пройми, пров'яжіть до другої, закрийте таку ж кількість петель, закінчите ряд, а потім в'яжіть три полотна, розділені проймами, використовуючи три клубка.
6
Закрийте віконця пройм на потрібній висоті, набравши над ними потрібну кількість повітряних петель і продовжуючи в'язати ниткою з одного клубка один сантиметр. Потім почніть збавляти петлі на відрізку від грудей до холки.
7
Розрахуйте кількість петель, які потрібно закрити на цьому відрізку: відніміть з обхвату грудей обхват шиї, переведіть сантиметри в петлі, розділіть цю кількість на три і виконайте убавленія, пров'язуючи по дві петлі потрібну кількість разів на трьох рядах на даному відрізку , перемежовуючи рядами без убавленій.
8
Зв'яжіть дві смуги для планок щільною в'язкою, наприклад, платочной. Виконайте на одній прорізи для застібки на гудзики, або пришийте шматочки липкою стрічки через невеликі проміжки, щоб жилет застібався щільно. Пришийте полички до виробу.