Як зробити сайт-сторінку.

Особиста сторінка в мережі інтернет створюється або в комерційних цілях, наприклад, якщо людина є фахівцем високого рівня або відомою особою, або в особистих цілях для того, щоб ваші друзі і знайомі завжди були в курсі того, що з вами відбувається. Створити сайт- сторіночку нескладно, в інтернеті існує безліч сервісів, за допомогою яких можна створити особисту сторіночку за п'ятнадцять хвилин, а оновлювати інформацію на ній буде дуже просто.
Інструкція
1
Найбільш простий варіант - це такі сайти, як twitter.com або livejournal.com. З їх допомогою можна з легкістю створити сторінку зі своїм власним дизайном, фотографіями та стрічкою новин. Конструктор дизайнів входить в набір функцій, які надаються при реєстрації, а зручна схема оновлення новин дозволить вам швидко додавати інформацію про події у вашому житті.
2
Також, ви можете використовувати сервіс такого сайту, як narod.ru. З його допомогою можна створити простий сайт на безкоштовному хостингу. У плані персоналізації конструктор сайтів володіє набагато більшою функціональністю, ніж конструктори сторіночок в попередньому кроці, але додавання новин трохи більше проблематично - для цього кожен раз доведеться переробляти сайт, додаючи і видаляючи новини.
3
Найпростіший, і в той же самий час самий обмежений по варіаціям дизайну варіант - це сервіс публічних сторінок в соціальній мережі «vkontakte.ru». З її допомогою ви зможете миттєво оновлювати новини, додавати фото, відео та аудіо для публічного прослуховування, а також створювати альбоми для фото, але, на жаль, не зможете міняти дизайн сторінки.
Зараз жодна компанія або громадська організація не обходить увагою можливість заявити про себе за допомогою інтернету. Компаній, що надають послуги зі створення та просування сайтів предостатньо, а якщо компанії потрібен просто власний інформаційний ресурс, до її послуг найширший спектр можливостей, що дозволяє створити свою сторінку безкоштовно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - підключення до інтернету
Інструкція
1
Створіть свою сторінку на сайтах, які надають домени другого рівня безкоштовно. Такі сайти надають на додаток до сайту безкоштовний графічний конструктор, за допомогою якого ви можете створити найпростіший сайт і наповнити його інформацією.
2
Друга можливість - створення своєї сторінки в онлайн-щоденниках та онлайн-блогах. Зовсім небагато редагування зовнішнього вигляду вашої сторінки, і у вашому розпорядженні своя власна безкоштовна сторінка з стрічкою новин і коментарями. Все дуже просто і прозоро, функціонал практично той же, що і на сайтах, які надають безкоштовні домени другого рівня, за винятком того, що набагато спрощено процес додавання новин.
3
Третій варіант - створення публічної сторінки в соціальній мережі. Дана публічна сторінка буде доступна всім користувачам інтернету, але щоб створити її, вам необхідно бути зареєстрованим у цій соціальній мережі. Коментарі можуть залишати також тільки зареєстровані користувачі, зате ви зможете в реальному часі відстежувати свою цільову аудиторію і спілкуватися з усіма в режимі онлайн.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PLSl-75yOlI
Зверніть увагу
При створенні своєї сторінки враховуйте статус організації: серйозній компанії не личить мати сайт на безкоштовному хостингу.
Корисна порада
Намагайтеся попрацювати над дизайном досконально, адже сторінка - це обличчя організації.