Як зробити маску з глини.

Глина - це не тільки матеріал, застосовуваний у будівництві та виготовленні різних виробів. Вона успішно використовується в косметології, на основі глини роблять багато ефективні маски. Справа в тому, що вона відмінно «вбирає» в себе різні забруднення, робить шкіру чистіше і краще.
Інструкція
1
Для початку визначитеся, яка саме глина вам потрібна. Наприклад, зелена багата іонами цинку і міді, тому добре впливає на запалену жирну шкіру. Глина червона і рожева хороша для сухої шкіри. Блакитна славиться багатим мінеральним складом, а біла - глибоким впливом на шкіру.
2
Розведіть глину для маски в прохолодною і чистій воді. Перемішуйте дуже ретельно, структура суміші повинна бути однорідною. Не допускайте, щоб залишилися грудки. Потрібна консистенція - як у густої сметани.
3
Очистіть шкіру обличчя і шиї, намажте її щільним шаром глини . Не наносіть маску на область навколо очей: там немає сальних залоз, тому шкіра дуже суха і ніжна, отже, глина буде адсорбувати не жир, а вологу.
4
Тримайте маску не більше 20 хвилин при жирній шкірі, 10 - при нормальній і 5 - при сухій. Не чекайте, щоб глина висихала на шкірі повністю. Інакше це може привести до пересушування обличчя і шиї. Щоб видалити маску, змочіть її водою, дайте глині розмокнути і приберіть її серветкою або змийте.
Зверніть увагу
Маски з глини при жирній шкірі можна робити 2 рази на тиждень, при сухій і нормальній - 1 раз на тиждень.