Як пов'язати чоловічу шапку гачком.

Шапки, в'язані гачком , є одним з ексклюзивних аксесуарів. Їх перевага полягає в тому, що шапку можна зв'язати під потрібний розмір голови, під індивідуальний гардероб, і просто дуже приємно носити річ, пов'язану спеціально для вас.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Гачок
  • Спеціалізовані журнали
Інструкція
1
Відмінність чоловічих в'язаних шапок від жіночих полягає у відсутності ажурних візерунків. Тому, вибираючи візерунок для шапки, враховуйте це. Найчастіше використовується рівна в'язка стовпчиками без накиду, або з одним накидом. Якщо ж потрібно зв'язати стильну шапку з візерунком, то схеми можна знайти в спеціалізованих журналах, іл верб мережі інтернет.
2
Після вибору візерунка визначитеся з товщиною і фактурою нитки. Чим товщі будуть нитки, тим тепліше вийде шапка, і навпаки. Гачок підбирається за таким принципом: товщина гачка повинна бути в два рази більше товщини нитки. В цьому випадку буде дотримано оптимальне відповідність, і в'язка буде досить щільною.
3
Шапку гачком найкраще в'язати по колу. Починати з ланцюжка, замкнутої в кільце, потім в'язати денце шапки звичайними стовпчиками по колу, періодично додаючи стовпчики. Найкраще приміряти шапку у міру додавання в'язання.
4
Після того, як денце шапки буде пов'язано (це приблизно 15 см в діаметрі), можна починати поступово збавляти стовпчики, щоб шапка приймала округлу форму. Убавкі найкраще робити через однакову кількість петель, але не в одних і тих же місцях. Тоді шапка дивитиметься рівніше і акуратніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FNyl15-JPPw
Зверніть увагу
В'язані шапки найкраще прати вручну, щоб вони довше служили вам.
Корисна порада
Якщо шапка планувалася на дуже холодну пору року, то можна пов'язати подвійну шапку. Для цього внутрішню шапку потрібно зв'язати на розмір менше.
Теплу і красиву шапку для коханого чоловіка зможе зв'язати навіть починаюча рукодільниця. Вона підійде як до спортивного костюму так і до модної куртці.
Вам знадобиться
  • - пряжа "Мондиал Делікат Бебі" (100% меринос) оливкового, сірого або темно синього кольору - 50г/215м
  • - пряжа "Мондиал Делікат Бебі" (100% меринос) білого, чорного або іншого контрастного кольору - 50г/215м
  • - кругові спиці № 4
Інструкція
1
Зв'яжіть зразок лицьовими петлями. Щільність в'язання повинна скласти 20 петель на 10 см.
2
Наберіть на спиці 96 петель. Замкніть роботу в коло. Простягніть нитку-маячок, щоб бачити початок ряду. В'яжіть 6 см гумкою 2 * 2.
3
Далі, з початку ряду в'яжіть контрастними нитками лицьовій гладдю 2 ряди. Потім, основним кольором лицьової гладдю 2 ряди. І так поперемінно в'яжіть смужки 6,5 см.
4
Для убавкі роботи, розділіть загальне число петель на 4. Пров'язуйте 2 петлі разом і протягуйте через третю на кордоні поділу. Через останні 8 петель простягніть нитку по колу по ходу в'язки. Затягніть і закріпіть зсередини кінець нитки.
Зверніть увагу
Прати виріб з такої пряжі краще в теплій, а не в гарячій воді. У гарячій воді виріб може сісти.
Корисна порада
Нитки, до складу яких входить шерсть "100% меринос», не колються при носінні.