Як зробити особисту сторінку.

В даний час все більше і більше людей використовують особисті сторінки як в соціальних мережах, так і в мережі інтернет для того, щоб зробити частину інформації про себе доступною широкій аудиторії, щоб дозволити людям трохи більше дізнатися про себе, а також щоб поділитися враженнями і почути відгуки. Існує декілька видів особистих сторінок, які можна зробити, у кожної з них є свої плюси і мінуси.
Інструкція
1
Створіть сторінку в соціальній мережі. Для цього необхідно зареєструватися в ній, використовуючи свій поштовий ящик. На цю сторінку ви з легкістю можете завантажувати фото, музику і відео, а також спілкуватися з друзями. Сторінка в соціальній мережі вельми проста у використанні і має тільки один недолік - в ній неможливо поміняти дизайн, то, як вона буде виглядати для оточуючих.
2
Використовуйте такий сервіс, як twitter.com. Цей сервіс дозволяє створити індивідуальний дизайн, використовуючи макети, які можна у великій кількості знайти на сайті. Серед основних достоїнств цього сайту - зручна новинна стрічка, яка доступна всім користувачам мережі Інтернет.
3
Зареєструйтеся на сайті, який надає послуги створення безкоштовного сайту за допомогою онлайн-конструктора. Процес не займає багато часу - через п'ятнадцять-двадцять хвилин ви зможете завантажити вийшов сайт у відкритий доступ. Серед мінусів такого сайту - то, то у відвідувачів не буде іншого способу відправляти вам повідомлення, окрім як на ваш ящик електронної пошти.
Складність створення власного сайта безпосередньо залежить від того, які вимоги до нього пред'являються. Створити простий сайт можна створити за лічені хвилини, потім тільки залишиться наповнити його потрібною інформацією. Більш складні проекти зажадають більш серйозних зусиль і витрат часу.
Інструкція
1
Якщо вам потрібна просто власна сторінка, скористайтеся одним з безкоштовних сервісів, що надають можливість швидкого створення сайту на основі вже готових шаблонів. Наприклад, зайдіть сюди: http://www.ucoz.ru/Це безкоштовний конструктор сайтів, з його допомогою ви зможете створити сайт за лічені хвилини. Сервіс дуже надійний, єдиним його недоліком є з'являється при відкритті сторінки рекламний банер, який можна закрити.
2
В тому випадку, якщо ви хочете створити більш серйозний проект, вам варто задуматися про реєстрацію власного домену. Наберіть в пошуковику «реєстрація домену», ви побачите безліч посилань на сайти реєстраторів. Власне реєстрація займає лічені хвилини, вартість домену в зоні .ru складає порядка 100 рублів.
3
Отримавши доменне ім'я, ви станете незалежні від конкретного хостингу - серверу, надає місце для розміщення сайту. Не сподобається один, ви завжди зможете піти на інший. Пам'ятайте, що в тому випадку, якщо доменне ім'я вам не належить, ви реально не є власником сайту. Тому не погоджуйтеся на пропозиції зареєструвати для вас домен (таку послугу пропонують деякі хостинги), господарем сайту в цьому випадку буде власник домену, але не ви.
4
Зареєструвавши домен, ви зможете використовувати його і на вже згаданому вище сервісі Ucoz. Сам сайт буде створений саме на цьому сервісі, але перехід на нього буде здійснюватися за вашим доменному імені. За плату близько ста рублів на місяць ви зможете відключити всю рекламу. Недолік такого розташування сайту в тому, що ви не зможете перенести його в інше місце, для цього сайт доведеться створювати заново.
5
Якщо ви хоча б трохи розбираєтеся в мові HTML або хочете в ньому розібратися, ви можете створити сайт самостійно і викласти його на підходящому хостингу. Такий варіант є найкращим в плані вашої незалежності. Скористайтеся для створення сайту програмою Dreamweaver, це дуже зручний візуальний конструктор сайтів. При роботі з ним ви зможете використовувати готові безкоштовні шаблони сайтів, яких в мережі дуже багато.
6
Відкрийте сподобався вам шаблон в програмі, збережіть його під будь-яким ім'ям. Доопрацювати його згідно вашим уявленням про зовнішній вигляд сайту. Тепер, на основі цього шаблону, ви зможете створити всі сторінки сайту. Дайте потрібні вам назви пунктам навігації, пропишіть в коді необхідні посилання. Для перевірки працездатності сайту скачайте програму Denwer. З її допомогою ви зможете відкривати сторінки знаходиться на комп'ютері сайту так, ніби він вже викладений в інтернеті. Дана програма допоможе вам виловити всі помилки до розміщення сайту в мережі.
7
У вас є доменне ім'я, є створений сайт. Тепер вам потрібен хостинг. Знайдіть в мережі влаштовує вас варіант, для персонального сайту з не дуже великою кількістю відвідувачів місячна вартість хостингу може складати до 50 рублів. Не женіться за великими можливостями хостингу - шукайте те, що вам потрібно. В цьому випадку вам не доведеться переплачувати за невживані можливості.
8
Щоб викласти сайт на хостинг, увійдіть в свій аккаунт і закачайте сторінки сайту в папку public_html. Потім знайдіть в довідкових матеріалах імена DNS-серверів - їх два, вони вам потрібні для «прив'язки» домену до хостингу. Зайдіть на сайт реєстратора домену, увійдіть в панель управління і пропишіть у відповідних полях імена серверів. Збережіть зміни. Ваш сайт почне відкриватися по доменному імені приблизно протягом доби.