Як змити шампунь відтінку. Як змити оттеночний бальзам з волосся.

Відтінкові шампуні дозволяють підкреслити натуральний колір волосся жінки, надаючи йому більш глибокі відтінки. Вони дають можливість експериментувати з кольором волосся, не побоюючись невиправних наслідків. Пігменти, що входять до складу барвника, не проникають в структуру волосся, а розподіляються по їх поверхні, тому змиваються після декількох процедур миття голови. Але іноді буває так, що новий відтінок зовсім не підійшов і змити його треба швидше.
Інструкція
1
Якщо ви наносили оттеночний шампунь згідно з доданою інструкцією і строго слідували всім рекомендаціям, то відтінок буде поступово бліднути і практично зовсім змиється за 7-10 разів. Мийте голову щодня, тоді через тиждень відтінок, який вас не влаштував, зникне.
2
В тому випадку, якщо оттеночний шампунь було завдано на знебарвлені волосся або на свіжу хімічну завивку, може вийти непередбачуваний і досить стійкий кольоровий ефект. Так буває, якщо ви використовували різні відтінків шампуні, не чекаючи, коли повністю змиється попередній відтінок. В цьому випадку виходом може стати перефарбування. Зробіть це у професійного майстра, який підбере потрібний відтінок і скоректує колір волосся.
3
Існують спеціальні професійні засоби, за допомогою яких можна змити навіть стійку фарбу для волосся. Вони виробляються косметологічними компаніями і фірмами по догляду за волоссям і являють собою звичайно шампуні глибокого очищення і емульсії для видалення фарби з волосся.
4
Щоб зробити відтінок менш яскравим і інтенсивним, можна нанести на волосся відновлює маску. Її призначення - інше, але такий ефект вона теж дозволить отримати.
5
Скористайтеся народними засобами - олійними або кефірний масками. Кефір нанесіть на волосся, одягніть гумову або поліетиленову шапочку і обмотайте голову рушником. Залиште маску на волоссі на 1,5 - 2 години, потім змийте теплою водою.
6
В аптеці можна купити чорне мило «Бабуся Агафія», помийте їм голову кілька разів, фарба повинна зійти. Це мило натуральне і не містить речовин, здатних завдати сильної шкоди волоссю. Але після всіх відновлювальних процедур все-таки зробіть пару раз живильні маски для вашого волосся, щоб вони прийшли до тями після всіх цих стресів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HwGmBVexuCI