Як розширити судини головного мозку. Звуження судин головного мозку.

У наш час лікарі все частіше стикаються з пацієнтами, у яких звужені судини головного мозку. Причиною цьому є великі навантаження, пов'язані з розумовою працею, недостатнє перебування на свіжому повітрі, стреси, перевтоми. В результаті у людини нерідко виникають головні болі, важкість та інші, досить неприємні відчуття. Щоб не мучитися, потрібно розширювати судини.
Інструкція
1
Іноді звуження судин головного мозку і порушення кровообігу можуть привести до виникнення атеросклерозу в шийному відрізку артерій, остеохондрозу. Нерідко люди страждають запамороченнями, відчувають слабость.Чтоби уникнути подібного стану, слід виконувати спеціальну гімнастику, яка спрямована на розширення судин, а також їх зміцнення. Значно підвищують напір крові в мозку вправи, що вимагають нахилів голови вниз, такі, як стійки на лопатках, ліктях, голові, а також, навпаки, підйом ніг до прямого кута в лежачому положенні. Крім того, в лікувальний фізкультурний комплекс необхідно включити вправи, які вимагають різкої зміни положення голови в просторі, наприклад, нахили вперед-назад, в сторони, повороти тулуба.
2
При звужених судинах головного мозку необхідно правильно дихати. Порушення носового дихання, наявність захворювань носоглотки сприяють погіршенню надходження кисню в мозок. Сприятливо впливають на судини голови різні гімнастичні вправи, такі, як перевороти, перекиди. Дуже корисні при звуженнях судин заняття танцями, йогою.
3
Крім того, для розширення судин голови необхідно дотримуватися низькокалорійної дієти, обмежуючи вживання тваринних жирів, алкоголю та кондитерських виробів. Слід знизити кількість прийнятої в їжу солі. Щоб судини швидше прийшли в норму, потрібно приймати вітамінні комплекси, що включають в себе аскорбінову кислоту, вітамін В6, РР.
4
Корисно проводити час на свіжому повітрі, поєднуючи прогулянки з фізичними вправами. Хворим з надмірною масою тіла слід, в першу чергу, нормалізувати вагу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SEceJKnqYUw