Як розгладити натуральну шкіру.

При неправильному зберіганні натуральна шкіра мнеться, а ось самостійно вона не розправляється, її потрібно розгладжувати. Робити це можна і потрібно, адже якщо шкіру пропрасувати обережно, зіпсувати річ дуже складно. Розгладити шкіру можна декількома легкими способами.
Інструкція
1
Повісьте одяг на плечики, а чоботи набийте папером або старими газетами. Добре змочіть натуральну шкіру водою і трохи почекайте, вона повинна почати розправлятися під впливом вологи. Якщо після повного висихання ефект не помітний, можете повторити пророблене знову, може бути, з другого разу шкіра розгладиться. Зазвичай цей спосіб відмінно справляється з усуненням пом'ятих частин.
2
Візьміть щільну бавовняну тканину і пропрасуйте виріб із зворотного боку (не лицевих) звичайним праскою. Температура нагріву повинна бути середньої, можете включити функцію пара. Гладити через марлю небажано, вона занадто тонка, тому натуральна шкіра може трохи деформуватися. Для прасування не використовуйте старі моделі прасок, вони іноді псують річ, так як на них не встановлений терморегулятор.
3
Нарешті, ви можете просто приступити до шкарпетці вироби, а шкіра поступово сама розгладиться. Намагайтеся куртки завжди зберігати на плічках, а чобітки ставте рівно на поличці, решта речі акуратно складайте, тоді й проблем не виникне. Ну а якщо у вас нічого не вийшло, зверніться в хімчистку: там вам пропрасувати виріб.