Як зробити клітку для шиншили самому. Клітки для шиншил зробити своїми руками.

Якщо ви вирішили завести маленьку шиншилу, то вам буде потрібно клітка для неї. Зробити подібний будиночок ви можете самостійно. Це не так складно. Головне - дотримуйтесь інструкцій, тоді у вас все вийде.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з місцем, де буде стояти клітка. Її не можна розташовувати в прохідному місці або глухому приміщенні. Так шиншила не зможе спокійно відпочити, а це може вплинути на її психічне здоров'я. Небажано ставити клітку у вікна, де багато сонця, або в опалювальних приладів. Не рекомендується ставити її і в спальні. Звірята ведуть нічний спосіб життя, а шум може перешкодити спати вам.Клетка повинна бути просторою. Оптимально - якщо висота і довжина будуть 80 см, ширина - близько 60 см. Краща форма для клітини - прямокутна. Так вашої шиншил буде простіше орієнтуватися в ній.
2
Клітку потрібно робити з міцних і безпечних матеріалів, так як ці звірята пробують все на зуб. Ви можете використовувати алюміній, вагонку, оцинковану сітку, оргскло. Але не можна користуватися ДСП, ДВП і матеріалами, де є клей. Шиншила може отруїтися і померти. Почати збирати клітку потрібно з каркаса. Для цього підійдуть будь бруси. Задню стінку і частина бічної обшийте вагонкою. Вона повинна бути сухою і без видимих плям смоли. Прикріпіть всі шурупами, але простежте, щоб не було розколів. Пол робиться так само. Для зручності прибирання ви можете зробити прямокутний отвір з сіткою на дні. Чи не зашиті інші бічні стіни і верх можна закрити оцинкованої сіткою або оргстеклом. Дверцята встановіть так, щоб вам було зручно.
3
Усередині клітини помістіть будиночок, в якому звірок зможе ховатися. Його можна купити в магазині. Обов'язково поставте лоточок з тирсою. Звірята дуже охайні, тому не треба весь підлогу засипати тирсою. Поставте поїлку і годівницю. Бігове колесо теж сподобається вашому вихованцеві, але не забудьте його прикріпити.