Як зробити паперового чоловічка.

Всі знають, що ляльки бувають не тільки гумовими і пластмасовими, а й паперовими. Виготовлена власними руками паперова лялька стане відмінним подарунком і відмінною іграшкою для будь-якої дитини. Скласти ляльку без використання ножиць можна в японській техніці орігамі з декількох модулів, а готову ляльку ви можете за бажанням розфарбувати в будь-які кольори. Також, щоб лялька була кольоровою, ви можете використовувати квадрати і прямокутники з готової кольорового паперу.
Інструкція
1
Вам буде потрібно прямокутний аркуш паперу розміром 20 на 10 см, квадрат 9 на 9 см, а також два квадрата 3 на 3 см. Прямокутник розмістіть перед собою вертикально, а потім зігніть наверх його нижній край, а верхній край зігніть вниз так, щоб верхній згин був трохи вище центру прямокутника, а нижній зовсім небагато піднімався над краєм.
2
Отриману заготовку перегніть навпіл по вертикалі, а потім до центральної лінії згину перегніть лівий і правий верхні кути. Кожен з кутів, орієнтуючись на похилу лінію згину, вигніть назовні, проробивши згин рівно в центрі трикутника, і розплющите кишені зліва і справа.
3
Верхні половинки трикутних кишень загніть назад. Бічні частини фігури також загніть назад, підхоплюючи тільки задній шар паперу. Бічні сторони передньої верхньої деталі підігніть від себе, а потім загніть від себе нижні куточки задньої деталі. Таким чином, ви виготовили тулуб майбутнього чоловічка .
4
Для голови візьміть великий квадрат і перегніть його по двох діагоналях. Потім зігніть один з кутів до центральної точки квадрата, після чого верхню пряму лінію зігніть ще раз до центральної лінії перегину.
5
Трохи відступите з обох сторін від центральної вертикальної лінії і зігніть на себе ліву і праву бічні частини. Деталь переверніть і загніть на себе вгору нижній кут. Зігніть вгору два невеликих куточка. Знову переверніть заготовку - у вас повинна вийти голова з зачіскою.
6
Щоб зробити паперові бантики для дівчинки, використовуйте два маленьких квадрата. Зігніть квадрати навпіл від себе, після чого правий нижній кут підніміть і зігніть прямокутники по діагоналі. Деталь зігніть навскоси. Повторіть з другої деталлю. Приклейте бантики до зачіски, а голову приклейте до тулуба. Намалюйте обличчя ляльки, прикрасьте її плаття. Паперова лялька готова.