Як зробити поводок з струни.

Риболовецьке хобі є одним з дорогих захоплень. Тому що хороші приманки, якісні матеріали та снасті коштують дорого. Але не завжди навіть найдорожчі повідці є самими уловистими. Вирішення цієї проблеми - саморобні повідці з гітарної струни .
Вам знадобиться
  • Гитарная струна №2
  • Плоскогубці
  • Вертлюжок
  • Товсте шило
Інструкція
1
Спочатку потрібно взяти струну, і обмотати її навколо шила або сталевого прута (можна використовувати і товсту в'язальну спицю). Таким чином робиться верхнє кругле колечко.
2
Потім потрібно скрутити струну. Від якості скрутки залежить і міцність повідця, і швидкість заміни приманки. Правильна скрутка повинна бути такою: основний відрізок дроту і бічний звиваються симетрично. Ні в якому разі не звивати струну так, щоб основний відрізок залишався прямим, а інший кінець струни просто обмотували навколо нього. При такій скрутке міцність буде нижчою, а замінювати приманку виявиться складніше.
3
Після того, як готова перша петля з хвостиком, струну потрібно розгорнути назад, а прямий "незавітий" хвостик обрізати таким чином, щоб при подальшому скручивании струна виявилася повністю навитої на основний стрижень повідка.
4
Другий кінець повідця потрібно зробити таким же чином, але після розкручування вставити в колечко вертлюжок і зафіксувати його там. Для міцності закрутку з вертлюжком можна обжати плоскогубцями кілька разів.
Зверніть увагу
Повідці із струни не використовуються в живцовой ловлі, там потрібні повідці з м'якого матеріалу.
Корисна порада
Якщо поводок при клюванні хижака деформувався, це не страшно. Струна випрямляється без втрат до стану нового повідця.