Як зробити посилання в excel. Як в екселя зробити посилання на іншу сторінку.

Табличний процесор Microsoft Excel в якості адрес своїх осередків використовує посилання. Посилання звичайно задаються у функціях для вказівки місця розташування даних таблиці. Існує два види подання посилань: класичні і посилання у вигляді R1C1. Класичний стиль задається позначенням стовпця і рядка розташування шуканої комірки. Посилання можуть бути абсолютними і відносними, що вказує на характер задаваемого ними зсуву. Посилання виду R1C1 також встановлюють зміщення, на вказану кількість рядків і стовпців. Створення посилань в Excel виконується з урахуванням вимог до зміщення.
Вам знадобиться
  • Додаток Microsoft Excel
Інструкція
1
Відкрийте програму Microsoft Excel. Створіть новий або відкрийте існуючий файл табличній книги. За умовчанням в Excel використовуються класичні посилання виду А1, де буквений символ позначає стовпець, а числовий - рядок. На перетині заданого стовпчика і рядка і знаходиться шукана осередок.
2
Виділіть комірку, в якій вам потрібно поставити посилання на іншу клітинку даного листа. У нижній панелі інструментів знайдіть поле функції f (x). Поставте в дане поле мишкою поточний курсор і введіть у ньому знак «=».
3
Напишіть в створюваної функції посилання на комірку з даними. Для цього вкажіть буквене позначення стовпця і номер рядка, на перетині яких розташована зазначена осередок. У вас вийде відносна посилання. При копіюванні або переміщенні створеної посилання в іншу клітинку відносне посилання поміняє своє значення.
4
При необхідності задайте абсолютне посилання. Для цього додайте знак «$» перед позначенням стовпця і рядка створеної посилання. Таким чином, відносна посилання D3 перетвориться в абсолютну - $ D $ 3. Тепер при будь-якому переміщенні даного запису з однієї комірки в іншу вираз буде завжди вказувати на комірку на перетині стовпчика D і 3 рядка.
5
Для роботи з посиланнями виду R1C1 включите відповідну опцію в налаштуваннях Excel. Для цього виберіть в головному меню програми пункти «Сервіс» - «Параметри». З'явиться вікно налаштувань, в якому відкрийте вкладку «Загальні». Поставте прапорець на елемент «Стиль посилань R1C1» і натисніть кнопку «Ок».
6
Всі введені вами посилання перетворяться до виду R1C1. Причому відносні посилання будуть представлені, як: R [1] C [1]. Число після літери R означає зміщення по рядках, а після літери C - по стовпцях. Так посилання на комірку D3 тепер матиме запис: R [2] C [4]. Абсолютне посилання виду R1C1 встановлює зсув шуканої комірки відносно початку листа, а відносна посилання R [1] C [1] - відносно комірки з функцією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3AS9G8kxcxg