Як зробити набійки. з чого зроблені набійки topy.

Набійки - ходова частина каблука, яка найбільше схильна до зносу. Іноді набойка відпадає в самий невідповідний момент, коли робити її просто немає часу. Але і йти в туфлях без набік теж не можна, почне ісшарківаться пластик з каблучків. Запасіться терпінням і спокійно вирішите проблему або надіньте іншу взуття, а у вільний час відремонтуйте туфельки. Вам знадобиться близько 30 хвилин на ремонт набійки.
Інструкція
1
Набійки однозначно доведеться міняти на обох туфлях, тому видаліть старі за допомогою звичайного ножа або вертикальної викрутки. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити сам каблук.
2
Візьміть товсту гуму, підійде будь-яка, яку ви тільки зможете знайти в своєму будинку. Виріжте з неї шматочок за формою каблука. Можете використовувати пластик, але вирізати його потрібної форми буде складно.
3
А тепер змастіть клеєм вирізані набійки і каблук. Швидко з'єднайте частини і трохи почекайте. Намагайтеся приклеїти так, щоб клей не потрапив на поверхню пластика. Якщо ви використовуєте звичайні види клею, час висихання складе 24 години, при застосуванні швидковисихаючих видів можете йти у взутті вже через 30-40 хвилин.
4
Якщо туфлі у вас нові або дорогі, не займайтеся ремонтом набоек самостійно. Краще віднесіть їх в шевську майстерню, там набійки роблять не з шматка гуми, а зі спеціального пластику. Метод кріплення їх до каблука теж відрізняється, а значить, термін експлуатації значно збільшується. До речі, в деяких майстернях є послуга «експрес-ремонт», яка коштує трохи дорожче, але туфельки будуть зроблені через кілька хвилин.
Корисна порада
Перш, ніж щось винаходити, перевірте: можливо, що в коробочці від туфель є запасна пара набойок, які можна прикріпити за кілька хвилин.