Як зняти біль у шиї. стріляє в шиї боляче обернутися.

Зняти біль в шиї найпростіше, прийнявши медикаменти. Але чи варто впливати на все тіло ліками, якщо можна власними руками допомогти собі позбавитися від болю. Хворобливі відчуття в шиї найчастіше виникають через довгого утримання голови в незручному положенні або в результаті різкого руху нею.
Інструкція
1
Сильну біль в шиї, яка виникає в нічний час і віддає в руку або плече, не можна лікувати самостійно. При больових відчуттях виконуйте наступні вправи по 5 разів на день, щоб зняти біль в шиї .Для полегшення терпимою болю, локалізованої тільки в шийному відділі, не встаючи вранці з ліжка, ляжте на живіт. Покладіть голову на щоку, глибоко вдихніть повітря, потім, затримуючи дихання, сильно натисніть на ліжко тією частиною особи, яка лежить на поверхні ліжку. Зробіть видих і розслабте шию. Виконайте такі рухи 3 рази на одній стороні особи, а потім зробіть аналогічні дії на іншій стороні.
2
Сядьте на стілець. Обидві руки покладіть на область потилиці. Глибоко вдихніть повітря і затримайте дихання, акуратно натискайте головою на руки. Потім видихніть і, розслабивши шию, повільно опустіть голову вниз під вагою її власної ваги. Така вправа повторіть тричі.
3
Прийміть сидяче положення. Руки покладіть долонями на лоб. Глибоко вдихніть і натискайте лобом на свої долоні. Видихаючи, розслабте шию і трохи опустите тому.
4
Сядьте на стілець, одну з рук покладіть на чоло, а іншу - на область нижнього шийного відділу хребта. Глибоко вдихніть повітря і затримайте дихання. Лобом давите на долоню, а іншою рукою фіксуйте шию. Зробіть видих і розслабтеся. Повторіть руху тричі.
5
Сядьте на стілець, повернувшись обличчям до його спинки. Спершись лікті про спинку, обома руками обхопіть голову, поклавши долоні на область щік. Глибоко вдихніть повітря і затримайте дихання. Намагайтеся повернути голову, але, утримуючи її руками і чинячи опір, не давайте їй повернутися. Видихніть повітря і повністю розслабтеся. Виконайте вправу тричі, повертаючи голову спочатку в одну сторону, а потім в іншу. Це вправу необхідно виконувати щодня, навіть якщо немає болю в шиї, для профілактики.