Як зняти гематому. Як вилікувати гемотому швидко.

Фізичне силовий вплив на органи і тканини людського організму викликає появу гематом - ушкоджень, внаслідок яких кровоносну судину розривається і відбувається вилив деякої кількості крові в полостное підшкірне простір. Щоб прибрати подібні гематоми, можна вдатися до різних методів.
Вам знадобиться
  • - мазь Троксевазин;
  • - капустяний лист з медом;
  • - цибуля і спирт;
  • - масло обліпихи або масло чайного дерева;
  • - настоянка арніки.
Інструкція
1
Прискорити процес загоєння і зняти гематому на тілі людини можна різними способами: медичним і за допомогою народних рецептів. Медичне втручання необхідне в разі інфікування і нагноєнні скопилася під шкірою крові. Сигналом до обігу до лікаря за консультацією буде набряклість гематоми. Також повинні насторожити підвищена температура на місці удару по відношенню до загальної температурі тіла і порушення нормального функціонування пошкодженої м'язової тканини.
2
Екстрені заходи обробки місця удару відразу після травми допоможуть запобігти розвитку гематоми. Щоб зняти гематому за більш короткий період часу слід накласти тугу здавлюючу пов'язку і в перші півтори години прикладати холод. Усунення наслідків забитих місць носить і профілактичний, і естетичний характер. В процесі одужання гематома стає більш розпливчастою, змінює колір з сизо-лілового на жовто-зелений.
3
Обробка місця пошкодження «троксевазином» чи іншими лікувальними мазями, до складу яких входить гепарин, ефективна, якщо буде зроблена відразу після забиття. Якщо час упущений, краще застосовувати народні засоби. Посічений капустяний лист слід змішати з медом і прикласти до хворого місця на 15-20 хвилин. Такий компрес можна прикладати кілька разів на день, він не тільки прибере кольорові синці, але і полегшить біль травмованого органа.
4
Гарне сильнодіючий засіб, який прискорює місцеву мікроциркуляцію крові, можна приготувати, наполігши в темному місці одну подрібнену цибулину на 100 грамах спирту. Процідити, розвести один до одного водою, заморозити кубики і протирати ними гематому . Одночасно шкіру слід змащувати маслом обліпихи або маслом чайного дерева.
5
Лікарі рекомендують паралельно з обробкою гематоми мазями і настоянками з лікарських трав приймати настоянку арніки всередину. Фізіотерапевтичні процедури і щадний масаж показані через сорок вісім годин після травми. Активний вплив на гематому ультразвукових променів прискорить розсмоктування кров'яних згустків, синяк пройде швидше, за умови, якщо на місці гематоми немає відкритих ран, які потребують іншого лікування.