Як зробити тераріум для черепахи. катанки тераріуми для черепах.

Червоновухі черепахи - дуже милі, цікаві, цікаві тварини, не дивно, що все більша кількість людей вибирають їх як домашніх вихованців. Однак для утримання красноухой черепахи в домашніх умовах потрібно створити їй певні умови, що нагадують природне місце існування. Цього можна домогтися шляхом обладнання для черепахи спеціального тераріуму. Його можна зробити зі звичайного акваріума.
Інструкція
1
Розмір тераріуму визначають, виходячи з величини самої черепахи , помноженої на сім (в довжину) і на 3 (в ширину). Оскільки в природі красноухие черепахи мешкають і в воді, і на суші, в тераріумі необхідно відтворити обидві ці середовища: у черепахи має бути місце, де вона зможе плавати і підтримувати тим самим свій водний баланс і місце, вільне від води, для того, щоб тварина могла обсушивать поверхню тіла щоб уникнути різних заболеваній.В висоту тераріум роблять на 15-20 см вище граничного рівня води в ньому. Останній, в свою чергу, повинен становити не менше, ніж 2 зростання черепахи , щоб, випадково впавши на спину, вона могла самостійно перевернутися і не захлебнулась.С метою розділення тераріуму на зони водасуша, як правило, в нього вклеюють похиле скло, за яким черепаха може вибиратися на сушу, сполучене з горизонтальним склом, на якому тварина буде відпочивати. Поверхня стекол роблять шорсткою (але не дряпає!), Щоб черепахи не зісковзувала в воду. Цього можна домогтися різними способами, частіше на скла рівним шаром наклеюють дрібний пісок.
2
Ще однією життєво важливою потребою черепахи є сонячне світло, тому, вибираючи форму тераріуму, потрібно виходити з того, щоб його можна було тримати на сонячному місці в квартирі - це найкращий варіант. Якщо ж немає можливості забезпечити потрапляння сонячних променів, потрібно подумати про штучне джерелі ультрафіолетового випромінювання - за його відсутності у черепахи може розвинутися рахіт. Наприклад, якщо є можливість, під розмір тераріуму можна зробити кришку на замовлення з вбудованою ультрафіолетовою лампою. Годівницею тераріум обладнати не обов'язково, головне - не переборщувати з кількістю їжі і давати її поступово, у міру того, як черепаха з'їла попередню порцію.
3
Без живих рослин в тераріумі на перших порах теж можна обійтися: молоді черепашки м'ясоїдні і тільки з віком починають додавати в свій раціон і рослинну піщу.Вода в тераріумі потребує частої зміни, так що при виготовленні акваріума тераріуму на замовлення попросіть майстра передбачити зливний отвір в нижній частині.
4
Важливий момент полягає в тому, що черепахи швидко ростуть. Взявши в будинок маленьку черепашку розміром з картопляний чипс, ви, можливо, здивуєтеся, побачивши, як швидко вона виросла. Розміри дорослої особини становлять порядку 30 см. Тому, зважившись на придбання черепахи , заздалегідь подумайте, чи зможете ви забезпечити їй гідні умови утримання.