Як зробити маскарадну маску. виробництво гумових маскарадних масок.

Проведення будь-якого свята, а тим більше маскараду бажано або обов'язково передбачає наявність маски. Однак не завжди на прилавках магазинів, незважаючи на все різноманіття, можна побачити ту маску , яку хотілося б. В такому випадку цілком можна зробити маскарадну маску самостійно.
Вам знадобиться
  • кольоровий картон, циркуль і лінійка, ножиці, клей, кольоровий папір, блискітки і всілякі барвисті маркери, фломастери, яскраві ручки
Інструкція
1
Визначтеся з видом маски, яку ви маєте намір зробити. Можливий варіант у формі овалу, якщо міський передбачається повністю закривати обличчя. Інший вид - маска у формі витягнутої вісімки, призначена тільки для прикриття області очей.
2
Візьміть аркуш кольорового картону і олівець. На оборотній стороні картонки намалюйте зовнішнє обрис маски. При необхідності використовуйте циркуль і лінійку. Окрему увагу зверніть на передбачувані розміри маски. Вона повинна бути на кілька сантиметрів більше особи.
3
Виріжте намальовану маску по зовнішній межі. Зробіть прорізи для очей.
4
Тепер можна приступати до прикраси вироби. Візьміть кольоровий папір. Наріжте з неї невеликих різнобарвних сердечок, кружечків, крапельок. Нехай їх розмір буде від 2 до 4 сантиметрів у діаметрі. При нерівних формах це розміри найдовшого діаметра. За допомогою клею приклейте їх за серединки до вже вирізаної масці. Дайте можливість клею висохнути.
5
Поки клей підсихає, візьміть кілька смужок з різною кольорового паперу шириною приблизно 2 сантиметри. Наріжте їх в довжину у вигляді тонкої локшини по 3-5 міліметрів так, щоб один кінець отриманої локшини залишився нерозрізаним.
6
Візьміть ножиці, розкрийте їх і проведіть гострою частиною леза плазом по оборотній стороні кінчиків локшини, щоб ті закрутилися.
7
Неразрезанную її частина приклейте до боків маски зовні. Щоб приховати місця наклеювання, на них зверху шляхом накладення приклейте виконані з кольорового паперу квіти.
8
За допомогою такої ж технології, як і при Завивание кінчиків різнобарвною локшини, закруглите вільні, а не приклеєні до маски половинки сердечок, кружечків та інших деталей.
9
Отриману маску доповніть візерунками за допомогою маркерів, місцями злегка змастіть клеєм. Потім рясно посипте блискітками.
10
З щільного картону виріжте рейку, обмотайте фольгою і приклейте її до боку маски зсередини. Це ручка, за яку можна тримати маску . Замість неї можна прив'язати резиночку, за рахунок якої маска буде триматися на обличчі. Для цього в готовому виробі доведеться з боків проробити дві дірочки за допомогою діркопробивача.