Як зробити маску з шапки.

Якщо ви збираєтеся на маскарад і хочете при мінімумі затрат привернути загальну увагу до свого вбрання, то краще рішення - це зробити маску зі звичайної в'язаній шапки. Це не зажадає особливих зусиль.
Вам знадобиться
  • - звичайна досить довга в'язана шапка;
  • - кольорові вовняні нитки;
  • - товста голка для вишивання з великим вушком;
  • - ножиці;
  • - стара рукавичка або рукавиця;
  • - безбарвний лак для нігтів.
Інструкція
1
Візьміть звичайну довгу в'язану шапку. Можна використовувати стару або купити нову в магазині. Такі шапки коштують недорого, бо мають найпростішу в'язку. Зробіть ножицями прорізи на місці очей, носа, рота. Акуратно обробіть отвори по краях безбарвним лаком, щоб в'язка не розпускати.
2
Після висихання лаку візьміть кольорові вовняні нитки і обшийте ними краю прорізів для очей і рота. Отвори для очей можна обшити одним кольором, а рота - іншим.
3
Візьміть стару рукавичку або рукавицю. Ножицями відріжте частину для великого пальця. По довжині відрізана частина рукавиці (рукавички) повинна відповідати довжині вашого носа. Обробіть зріз на цій відрізаною частини безбарвним лаком.
4
Пришийте відрізану частину рукавички (рукавиці) на місце прорізи для носа.
5
Візьміть вовняні нитки і зробіть волосся для маски. Для цього наріжте достатня кількість ниток однакової довжини. Пришийте кожен «волосок» на верхню частину маски. «Шевелюри» готової маски можна заплести, зав'язати бантиками або гумками, підстригти (якщо це необхідно).
Корисна порада
- шапка для маски повинна бути настільки довгою, щоб закривати обличчя і шию цілком; - підбирайте кольору шапки, вовняних ниток, рукавиці для носової частини маски так, щоб вони поєднувалися між собою.