Як зняти плівку з ікри.

Риб'яча ікра - це дуже корисний і поживний продукт. Вона містить вітаміни А, D і Е, йод, а також безліч макро-і мікроелементів, серед яких: фосфор, залізо, калій, фолієва кислота і поліненасичені жирні кислоти. Крім традиційно засолювання з ікри можна приготувати багато смачних і різноманітних страв. Але колись слід правильно цю ікру підготувати, тобто звільнити від плівки.
Інструкція
1
Плівка на ікрі річкових риб, як правило, дуже тонка. Для її видалення необхідно викласти ікру в глибоку миску і обертати вилку так, щоб плівки намотувалися на її зуби.
2
Товсту плівку з ікри морських риб найкраще знімати в замороженому вигляді. Для цього обдайте заморожену ікру гарячою водою і зніміть плівку пальцями - вона легко відійде.
3
Розморожену ікру можна видавити з плівки. Для цього надріжте ікру з широкої сторони і тильною стороною виделки видавіть її по напрямку від вузької частини до широкої. Притримуйте вузький «хвостик» ікри пальцями.
4
Ще один спосіб відокремити плівку від ікри - це залити її холодною водою на 7-10 хвилин. Ікра відділяється від свого мішечка, після чого мішечок-плівка легко знімається.