Як зробити паперову жабу.

Напевно, все хоча б раз в житті в дитинстві або в підлітковому віці робили з паперу жаб. Виготовити таку іграшку в техніці складання з паперу без клею і ножиць дуже просто - вам буде потрібно паперовий квадрат з рівними сторонами будь-якого кольору. Готову жабу ви можете розфарбувати фарбами і фломастерами, а також скласти її із зеленої кольорового паперу.
Інструкція
1
Візьміть паперовий квадрат і зігніть його по діагоналі навпіл, з'єднавши протилежні кути. Одержаний трикутник складіть навпіл, поєднавши лівий і правий кути, після чого передній трикутник розкрийте у вигляді кишені, щоб вийшов ромб.
2
Те ж саме виконайте з заднім трикутником, перевернувши фігурку і перегорнувши трикутник вправо. У вас повинна вийти базова форма «Квадрат». Покладіть фігуру перед собою відкритим кутом вниз. Бічні кути обох сторін зігніть до середини фігури, а потім відігніть їх назад.
3
Накладіть один на одного намічені перегини з обох сторін, після чого повторіть цей крок на всіх секторах фігури. Нижні куточки вийшла заготовки перегніть навпіл, а потім загніть їх всередину і витягніть вгору куточок, який утворився з згинів.
4
Повторіть те ж дію з іншими секторами заготовки. Бічні краї фігури зігніть до лінії центрального перегину на всіх секторах. Виверніть назовні два вузьких лівих і правих кінця заготовки, а потім зігніть верхні куточки всередину, вивернувши їх.
5
Знову перегніть стирчать зліва і справа куточки, щоб зобразити лапки жаби. Тепер вигніть назовні дві що залишилися внизу кутових деталі, щоб сформувати задні лапки жаби. Вигніть кінчики лапок, щоб зігнути їх в колінах. Повторно перегніть лапки.
6
Щоб жаба стала об'ємною, надійти її через отвір між задніми лапами - ваша іграшка готова.
Зверніть увагу
Повторюємо з іншого боку. Лапки готові. Щоб жаба стрибала, на відстані приблизно 1/5 частини від низу жаби (не рахуючи лапок) згинаємо жабу поперек. Робимо "сходинку" згинаючи жабу в іншу сторону. Жаба готова. Ковзаючими рухами, натискаючи на кінчик жаби, змушуємо скакати її вперед.
Корисна порада
Отже, як зробити жабу своїми руками: Беремо аркуш паперу. На ньому я написав назву мого сайту, що б не було сумнівів що фотографії мої. Тепер нам з прямокутного аркуша треба зробити квадрат. Ми від кута, по діагоналі просто складемо лист. Згинаємо навпіл жабеняти з паперу. А тепер робимо другий згин на тулуб, але вже в інший бік. Тобто виходить так, згин в сторону ніг (нижню частину), він ближче до голови, а згин в сторону верху жаби, він ближче до ніг.
Мистецтво орігамі, тобто складання фігур з паперу , з'явилося в перших століттях нашої ери в Китаї. Сьогодні вміння робити фігурки з квадратних аркушів білого або кольорового паперу стає все більш популярним захопленням як серед дітей, так і у дорослих. Одна з моделей, яку можна сконструювати в цій техніці, - жаба, здатна стрибати, як жива.
Вам знадобиться
  • Квадратний аркуш паперу.
Інструкція
1
Для орігамі використовуйте тільки квадратний аркуш паперу . Будь-які інші форми є відходженням від класичного мистецтва. Крім того, форма квадрата передбачає непорушність, стан спокою і гармонії. Саме тому спочатку китайські, а потім і японські мудреці обрали її за основу. Клей, ножиці, надриви і надрізи також виключені, оскільки порушують цілісність і самодостатність як форми, так і процесу.
2
Складіть лист двічі по діагоналях, щоразу розгинаючи назад. Лінії згину повинні бути добре видно, по ним ви будете орієнтуватися надалі.
3
Складіть квадрат навпіл, щоб вийшов прямокутник. Розташуйте його широкої роздвоєною частиною донизу.
4
Вогне всередину бічні кути. В результаті зовні вийде тупоугольние трикутник, а всередині - два зигзага або лежачих букви «м», розташованих в дзеркальній симетрії один до одного.
5
Загніть верхні кути до середини, спочатку правий, потім лівий. Вийде перевернутий кристал на трикутнику.
6
Зігніть щойно загнуті кути навпіл в зворотному напрямку. Переверніть фігуру.
7
Загніть нижні кути трикутника до центру, щоб вийшов квадрат або ромб. Потім у тому ж напрямку загніть бічні кути ще раз, знову до середини.
8
Загніть вниз нижню (найближчу до себе) половину фігури. Потім половину від щойно загнутої частини відігніть в зворотному напрямку.
9
Жаба готова. Щоб вона стрибнула, притисніть її задню частину (найближчу до вас) до землі і різко відпустіть.