Як зробити паперові машини.

Немає кращого способу провести час з інтересом і користю спільно зі своєю дитиною, ніж виготовлення іграшок і різних виробів власними руками, особливо, якщо матеріали для творчості завжди є під рукою і доступні в будь-який момент. Таким матеріалом є проста папір, і з паперу ви можете створювати найрізноманітніші предмети. Наприклад, ви можете навчити свою дитину складати з паперу машинку.
Інструкція
1
Візьміть квадрат паперу і перегніть його, склавши базову фігуру «Подвійний трикутник». Верхній кут загніть до основи трикутника. Заготівлю для автомобільчика розкрийте і розплющите кути. У вас повинна вийти фігура, що нагадує обрисами букву «Х».
2
Переверніть заготовку і перегніть нижню сторону, піднімаючи її вгору до лінії згину. Одночасно з загинанням нижнього краю розкрийте і виверніть бічні куточки. Верхній кут переднього шару фігурки загніть вниз, а на задньому шарі паперу, перевернувши заготовку, перегніть і опустіть лівий і правий кути вниз, поєднавши їх в ромб.
3
Нижні куточки ромба загніть на однакову висоту вгору. Верхній глухий кут злегка розкрийте і вогне всередину. Розправте складку. Два розкритих бічних куточка вогне також всередину, а потім зробіть складку-блискавку на кожному з майбутніх коліс.
4
Зігніть задні колеса автомобіля з обох сторін від себе. Краю заправте всередину. Те ж саме повторіть з передніми колесами. На задніх колесах вогне куточки, а спереду вогне куточки на місці фар машини . Передні фари розплющите.
5
Ваша паперова машинка готова - зробіть кілька автомобілів, пофарбуйте їх у різні кольори, намалюйте кузов, кабіну і колеса, і влаштовуйте з дитиною гри в автомобільні гонки. Потренувавшись, таку машинку після невеликої практики з вашою допомогою зможе зробити навіть маленька дитина.