Як зробити паперових ангелів. домашній дизайн передача ангел із серветки.

До Різдва, Нового року і різноманітним релігійним святом люди хочуть дарувати один одному приємні і пам'ятні подарунки, і відмінним подарунком для таких свят буде сувенірний янголятко. Зробити ангела з паперу нескладно - виготовлення фігурки відніме у вас зовсім небагато часу, і ви зможете вирізати і скласти відразу декілька сувенірів, щоб подарувати їх друзям і близьким.
Вам знадобиться
  • Для створення паперового ангелика підготуйте кольорову і білу папір, ажурні серветки, ножиці, фломастери і олівці, а також клей ПВА.
Інструкція
1
Складіть вдвічі аркуш білого паперу, щоб лінія згину одночасно представляла собою лінію симетрії майбутньої фігурки. Близько лінії згину починайте малювати силует янгола - німб, обриси крил і шати.
2
Виріжте фігурку по контуру, не розгинаючи аркуша паперу. По подолу шати ангела наріжте бахрому. Потім розгорніть лист - ви отримаєте акуратного і симетричного ангела, якого можна розфарбувати.
3
Ще один цікавий спосіб виготовити ангела - це використовувати круглі ажурні серветки, які вкладаються в упаковки кондитерських виробів. Візьміть дві серветки - велику і маленьку. Розріжте серветку навпіл, а кожну половину - на дві рівних частини.
4
Візьміть трикутну деталь з ажурним краєм - вона знадобиться для тулуба ангела. Маленьку серветку розріжте навпіл, одну половину знову розріжте навпіл, а другу залиште цілою.
5
Деталь від великої серветки скрутіть в конус і склейте з'єднання клеєм ПВА. Дві маленьких деталі скрутіть у вузькі конуси і приклейте з боків до сукні ангела.
6
Залишилася половинку серветки приклейте ангелу на спину і оформите крила, зробивши ножицями заокруглення. Намалюйте на аркуші білого паперу особа ангела, виріжте його і приклейте до верхньої частини плаття.
7
Також ви можете зробити ангела в японській техніці складання з паперу - орігамі. Такий ангел виглядатиме незвично, і триматиметься без клею і ножиць.