Як знести старий будинок.

Знесення старого будинку - дуже відповідальний і трудомісткий процес. По-перше, потрібно правильно оформити знесення самої будівлі. По-друге, за один рік до знесення попередити мешканців про даній дії. Зробити це зобов'язана адміністрація району в письмовій формі.
Інструкція
1
Після попередження про знесення будівлі, розселення мешканців проводиться залежно від того, на якій підставі була надана квартира. Якщо вона знаходиться у власності, то можуть надати рівноцінне житло в цьому ж районі або грошову компенсацію у відповідність з ринковою вартістю житла. Якщо кубатура житлоплощі не відповідала проживанню по нормам, то більшу площу власникам житла надавати ніхто не зобов'язаний.
2
Якщо квартира була оформлена за договором соціального найму і була муніципальної, то нададуть таку ж за площею квартиру в даному населеному пункті, а не в районі, де була стара квартира. Причому, якщо родина не стояла в черзі на поліпшення житлових умов, то більшу кубатуру надавати не будуть. Просто рівноцінну площу житла відповідну санітарним нормам.
3
Коли зносять муніципальне житло, в якому проживали родини, які стояли в черзі на поліпшення житлових умов, то їм можуть поліпшити умови і надати квартиру, відповідну по кубатурі нормам проживання на одну людину в даному регіоні. Різні сім'ї, які проживають в одній квартирі і стоять на черзі на отримання житла, розселять по різних квартирах.
4
Демонтаж самого будинку слід оформляти документально. Розробляється проект знесення, адміністрація видає дозвіл на демонтаж, будівля відключається від усіх інженерних комунікацій. Територія знесення огороджується. Безпосередньо при проведенні демонтажу близько території чергує спеціально найнята охорона, щоб перехожі не отримали травми при руйнуванні будівлі.
5
Після демонтажу вивозиться весь сміття, що залишилося. За прибиранням стежить організація з охорони природи та навколишнього середовища.