Як прибрати підшкірний жир з живота. Підшкірний жир на животі.

Схуднення живота - проблема, з якою стикаються практично всі жінки. Навіть регулярне хитання преса не завжди допомагає прибрати підшкірний жир з живота, і накачані м'язи ховаються за не естетичним жировим шаром. Але ця проблема не є нерозв'язною. Існує ряд вправ, регулярне виконання яких в комплексі з допоміжними процедурами допоможе позбутися від жирового шару на животі.
Інструкція
1
Це вправи з аеробіки. Починати заняття слід з розігрівання протягом 20-30 хвилин. Вибір стилю аеробіки слід робити, виходячи з типу фігури. Так, мають фігуру «яблуко» з повним животом і худими кінцівками, краще підійдуть вправи з степ-аеробіки і танець живота.
2
Якщо у вас фігура «пісочний годинник» з рівномірними жировими відкладеннями, вибирайте швидку ходьбу, біг підтюпцем або вправи на еліптичному тренажері.
3
Власницям фігури «груша» слід навантажувати низ живота і руки, тому їм підійдуть вправи з тайбо та боді балету.
4
Розігрів своє тіло аеробікою, починайте робити вправи для зменшення жиру на животі. Робити їх слід по 20 раз в 3-4 підходу.
5
Пряме скручування. Початкове положення - лежачи на спині, ноги зігнуті, ступні спираються на підлогу, руки - за головою. Втягнути живіт і за допомогою м'язів преса підняти верхню частину тіла до колін. Опуститися у вихідне положення.
6
Зворотне скручування. Початкове положення - те ж. Підтягнути зігнуті в колінах ноги до живота. Повернутися у вихідне положення.
7
Нахили корпуса в сторони. Стоячи, спина пряма, руки витягнуті в сторони. Схиляємо тулуб почергово в ліву і праву сторону, напружуючи косі м'язи живота.
8
Для досягнення позитивного результату виконувати вправи потрібно з максимальною напругою, щоб на 15-му повторі м'язи преса були втомленими. Якщо ваш прес вже натренований, для посилення навантаження можна в першій вправі взяти в руки гантелі, а у другому - надіти на ноги обважнювачі. Третя вправа потрібно робити без обтяження, але в більш швидкому темпі.
9
Щоб прибрати підшкірний жир з живота, потрібно забезпечити хороший приплив крові в цю область. Тому після фізичних вправ корисно робити обтирання живота масажною рукавичкою, змоченою почергово в гарячій і холодній воді. Підійде для схуднення живота і гідромасаж (душ Шарко), який також активізує виведення з організму шлаків. Не зайвим буде після тренувань зробити масаж живота з використанням антицелюлітного крему.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MFjxe-F3vsE