Як зробити тарілку з паперу.

Тарілка з паперу може стати незвичайним елементом декору як дитячої кімнати, так і кухні, якщо кілька таких тарілок розвісити по стінах замість картин. А ще барвиста паперова тарілка може стати річчю, на якій дитині можна підносити подарунки і сюрпризи від рідних людей. Існує кілька видів виготовлення тарілки з паперу .
Вам знадобиться
  • Для першого варіанта: тарілка, стара газета, фарби, пензлик, картопляний крохмаль, посуд для приготування клею. Для другого варіанта: лист щільного паперу або картону (можна використовувати також листовий пластик), ножиці, олівець, циркуль.
Інструкція
1
Варіант перший. Першим ділом приготуйте клей, який потрібно зварити з води і крохмалю. Поставте воду на вогонь і коли вода почне закипати, всипте невелика кількість крохмалю. Дайте клейстеру трохи покипіти і остудіть.
2
Змочіть обрану в якості заготовки тарілку водою і приліпите до її дну шматочки паперу . Робити все потрібно акуратно. Потім шматочки паперу для наступних шарів занурюйте в клейстер і укладайте їх один на одного.
3
Дайте виробу добре висохнути, хоча б протягом ночі. Після цього акуратно відокремте паперову тарілку. Щоб вона виглядала акуратно, підрівняйте її краю.
4
Тепер готову паперову тарілку можна розфарбувати, декорувати листівками, намистинами, шкаралупою волоських горіхів, квасолею, різнокольоровими гудзиками, спеціальними серветками для декупажу. Шкаралупу і квасоля можна розфарбувати, а коли вони висохнуть, приклеїти до тарілочці і покрити лаком.
5
Варіант другий. Візьміть аркуш паперу , намалюйте в його середині коло.
6
Виріжте з однією з сторін невеликий трикутник так, щоб його верхній кут знаходився в середині листа.
7
Поверніть з аркуша конусоподібну чашу. Закріпіть краю. Загніть його гострий кінець всередину вироби, сформувавши тим самим стійке дно тарілки.
8
Тарілка готова. Можна використовувати її як посуд для сипучих продуктів або як декоративний предмет.